Москаль закликає мукачівських депутатів проявити принциповість, а не бути заручниками некомпетентного мера

       пту Оскільки Президент України ветував зміни до бюджету, що стосуються фінансування профтехосвіти з Державного бюджету, а 300 голосів, щоб подолати вето, в парламенті не набереться, проблему трьох мукачівських ПТУ можна вирішити тільки на рівні міської влади.
Вихід із положення один – міська рада зобов’язана виконати діючий закон і виділити кошти на фінансування профтехучилищ з міського бюджету – так, як це зробили в Ужгороді, Хусті й Берегові. Інших варіантів немає. Ставити фінансування ПТУ в залежність від їх передачі на баланс міста, як це намагаються зробити в Мукачеві, не можна – зміна об’єктів державної власності на комунальну вирішується в зовсім іншій юридичній площині. Я вкотре закликаю мукачівську владу виконати закон про бюджет, за який крім Ласло Брензовича голосували всі закарпатські нардепи, включно з Віктором Балогою.
Повторюю, що необхідні гроші в Мукачеві є, і небажання їх виділити для дітей і персоналу ПТУ немає жодних виправдань. Поділ учнів і вчителів на мукачівців і немукачівців, який намагається запровадити міська влада, виділяючи матеріальну допомогу тільки для мешканців міста, неприпустимий. З моральної точки зору це особливо цинічно, якщо врахувати той факт, що під час останньої виборчої кампанії А.Балога агітував учнів і персонал  ПТУ за себе, не розрізняючи їх за місцем проживання. Тоді кожен голос був дорогий, а зараз міська влада починає ділити людей у залежності від місця походження. Це все одно, якби студентам-закарпатцям, що вчаться у Львові чи інших областях України, не давали стипендію, бо вони не місцеві.
Враховуючи той факт, що А.Балога замість того, що виконати закон, організовує публічні звернення з монітора в центрі міста, в яких робить винуватцем ситуації Президента, голову ОДА і всіх, крім себе, сподівань на адекватність мера практично не залишилося. Тому звертаюся  до міських депутатів Мукачева – докажіть, що ви дійсно вболіваєте за місто, а не є заручниками некомпетентного мера, який із допомогою особистої охорони, муніципальної поліції й ланцюгів ховається в Ратуші від голодних дітей! Зберіться на позачерговій сесії і прийміть рішення про фінансування трьох ПТУ, як це зробили ваші колеги в інших обласних містах Закарпаття. Проявіть принциповість, бо подальше зволікання призведе до непередбачуваних наслідків.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль закликає мукачівських депутатів проявити принциповість, а не бути заручниками некомпетентного мера

 • 21.03.2016 at 19:31
  Permalink

  Дурні, бо “обираємо” нікчемну владу, бо терпимо – нікчемів, хамів, бидло…
  Бо, народ, родом із СРСР – хоче “царя” (він же Генсек, Президент, мер)… Шкода!
  Одне з найстаріших міст – Мукачево, яке колись мало Магдебургське право, але з останніми “чесними” виборами – “скотилось” до преємників… продовжує жити в СРСР!
  Шановні активісти, депутати та мукачівці (як й ужгородці, закарпатці, українці), у ЦИВІЛІЗОВАНОМУ світі, куди прагнемо – МУНІЦИПАЛІТЕТИ – НЕ КУПУЮТЬ ЕВАКУАТОРИ,НЕ ЛІКВІДОВУЮТЬ ПОЗАШКІЛЬНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ, НЕ КРАДУТЬ ГРОШЕЙ ІЗ МІСЬКОГО БЮДЖЕТА, НЕ ФІНАНСУЮТЬ ДЕРЖАВНІ УСТАНОВИ З КІЛЬКОХ БЮДЖЕТІВ ОДНОЧАСНО, НЕ ПОРУШУЮТЬ КОНСТИТУЦІЮ В ЧАСТИНІ ОПЛАТИ ПРАЦІ ВЧИТЕЛЯМ ТА СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ, НЕ ФІНАНСУЮТЬ ЗА РАХУНОК ПОДАТКІВ МІСТЯН ШТУЧНО СТВОРЕНІ КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА МІСТА(НА ПІДСТАВНИХ ОСІБ ДЛЯ ВІДМИВАННЯ ДЕРЖАВНИХ ГРОЩЕЙ), НЕ БРЕШУТЬ ЦИНІЧНО СВОЇМ ВИБОРЦЯМ, НЕ СТВОРЮЮТЬ КИШЕНЬКОВУ МУНІЦИПАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ ДЛЯ КРИШУВАННЯ ВЛАНИХ БІЗНЕСІВ МУКАЧІВСЬКОГО КЛАНУ, НЕ ПРОДАЮТЬ З АЕРОДРОМУ МІСТА ПЛИТИ ВЗЛІТНОЇ СМУГИ ШАХРАЯМ, НЕ ВИРУБУЮТЬ ЗЕЛЕНІ НАСАДЖЕННЯ У ПАРКАХ ПІД ВИДОМ “САНІТАРНОЇ РУБКИ”, НЕ ЗАБИРАЮТЬ ВІД ДІТЕЙ ЗАКЛАДИ НАВЧАННЯ, НЕ ПРИНИЖУЮТЬ ГІДНІСТЬ МІСЦЕВИХ МЕШКАНЦІВ, А МЕР ВИХОДИТЬ ДО МІТИНГУАЛЬНИКІВ ВІДРАЗУ, ЯКЩО ВІН СПРАВЖНІЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА І НЕ УНИКАЄ ЗУСТРІЧІ З СВОЇМИ ВИБОРЦЯМИ, ЯКИМ ОБІЦЯВ ЩАСЛИВЕ МАЙБУТНЄ, А ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ЩО ЦЕ ВСЕ БРЕХНЯ!
  Навпаки, ВИКЛЮЧНО з приватними компаніями/фірмами, які власнять ЕВАКУАТОРИ – укладаються угоди, після проведення тендерів (для обрання кращих!) на СПІВПРАЦЮ з ПОЛІЦІЄЮ, для евакуації порушників ПДР з міст України…
  Невже це так складно зрозуміти, живучи у “європейському” місті за 40 км від кордонів Європейського Союзу?
  НЕ ТАКОГО МЕРА МУКАЧІВЦІ ЗАСЛУЖИЛИ! ЯК ПРИЙШОВ ТАК І ПІДЕ!
  ІНІЦІЮВАТИ ВІДСТАВКУ МЕРА МУКАЧЕВА ТА ЗБІР ПІПИСІВ-ЦЕ НАЙПЕРШЕ !

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *