Москаль закликає Балогу або просувати свій законопроект про «пересічку», або зняти його з реєстрації, щоб не заморожувати проблему на довгі місяці

       блокада солотв 12 квітня Верховна Рада України в першому читанні проголосувала за законопроект про зменшення податків при оформленні куплених за кордоном уживаних автомобілів. Якщо законопроект пройде в цілому, вартість розмитнення автівок знизиться.
– За законопроект чомусь проголосували не всі народні депутати від Закарпаття, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Хоча всі чудово знають, яке непомірно високе в Україні розмитнення вживаних автомобілів. Тим нардепам, які не проголосували, хай дадуть оцінку їхні виборці. Важливе інше – здешевлення розмитнення лише частково зніме соціальну напругу, пов’язану з автомобілями з іноземною реєстрацією. Тому що гроші для розмитнення за новими правилами мають не всі. Для тих, хто не має, слід збільшити термін так званої пересічки, який зараз становить 5 днів.
Так було вирішено спільною робочою групою з представників Закарпатської митниці, облдержадміністрації та власників «іноземних» автомобілів. Ми підготували і оприлюднили на моєму персональному сайті відповідний законопроект, після чого нардеп Віктор Балога (котрий, до речі, не проголосував за здешевлення розмитнення 12 квітня), скопіювавши суть нашого документу, швиденько зареєстрував аналогічний від свого імені. Чим заблокував розгляд розробленого спільною групою законопроекту, оскільки за регламентом Верховної Ради аналогічні законопроекти не реєструються. Я особисто звернувся в кожен комітет, через який проходитиме зареєстрований В.Балогою законопроект, із проханням прискорити його розгляд, щоб зняти соціальну напругу в області. Звертаюся й персонально до В.Балоги з нагадуванням – сама реєстрація законопроекту без активного його просування серед нардепів нічого не дасть, документ застрягне на довгі місяці й просто заморозить проблему. Треба або лобіювати документ у депутатській більшості, або зняти з реєстрації й відкрити шлях до розгляду нашого законопроекту, який просуватиме Юрій Луценко. Сподіваємося, що нова більшість у Верховній Раді не зволікатиме з розглядом цього важливого документу. А в політиків вистачить здорового глузду, щоб перестати спекулювати на цій темі й розхитувати ситуацію.
Надаємо для ознайомлення прийнятий у першому читанні законопроект про здешевлення розмитнення автомобілів, а також таблицю про проходження в комітетах Верховної Ради законопроекту В.Балоги

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *