Москаль: «Якщо теперішня Мукачівська міськрада й далі відмовиться фінансувати профтехучилища, це зробить нова міськрада, обрана в результаті позачергових виборів»

Виконавча служба Міністерства юстиції України відкрила виконавче провадження щодо Мукачівської міськради у справі фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ).
– Якщо протягом місяця Мукачівська міськрада не виконає рішення Львівського апеляційного суду щодо фінансування ПТНЗ в повному обсязі, так як це роблять інші міста обласного значення Закарпаття, рахунки міськради будуть заблоковані, а матеріали провадження передадуть у прокуратуру для притягнення посадовців міськради до кримінальної відповідальності за невиконання рішення суду, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Частина 1 статті 76 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні» гласить: «Органи та посадові особи місцевого самоврядування несуть відповідальність у разі порушення ними Конституції або законів України».
Крім того, стаття 78 цього ж закону передбачає дострокове припинення повноважень ради за рішення, прийняті з порушенням Конституції та законодавства України. Я особисто порушу перед Верховною Радою України питання про призначення позачергових виборів Мукачівської міськради на підставі ч.4 ст.78 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні». Мукачівські ПТНЗ будуть фінансуватися в повному обсязі або цією міськрадою, або новою, обраною в результаті позачергових виборів.

виконавчий лист

Loading...

Comments:

4 thoughts on “Москаль: «Якщо теперішня Мукачівська міськрада й далі відмовиться фінансувати профтехучилища, це зробить нова міськрада, обрана в результаті позачергових виборів»

 • 05.07.2016 at 18:46
  Permalink

  кроки серйозні і вкрай необхідні!
  Мер мукачева і бульшість депутатів від ЄЦ думають що вони боги і їм можне не виконувати рішення судів.
  Далі мають виконатися рішення по центру позашкольної освіти, як незаконно створений навчальний заклад.

  Reply
 • 09.07.2016 at 22:12
  Permalink

  Читаю периодически коменты под очередным постом Зотовой – “опитуванням” и получаю шок… от уровня госслужащих, которых поставили новые реформаторы, их ответов, методов общения, этикета общения, который сравнивается “це коли в хустинку шмарклі видуваеш…” и полного их непрофессионализма. К тому же, основная доля переписки в социальных сетях в первые дни госслужащими только по этому “опитуванню” шла в рабочее время. А так они сидят в соцсетях постоянно! Им за это еще и зарплату платят? И думаю, что немаленькую! А как насчет разбазаривания денег города из кармана налогоплательщиков на их премии за такие “заслуги” перед городом????!!!! Прилюдно и вовсеуслышание они рассуждает, кому положено платить соцпомощь, а кому нет. В свое время Зотова у меня сняла премию за два месяца, на что я ей сказала, что это был самосуд! А кто “судить” будет этих госслужащих, которые так усердно “трудятся” на поле боя в Фейсбуке ради своей славы? Из чьего кармана идут им сейчас премии и доплаты за такие “подвиги”? Почему никто из руководства города не задается вопросом про отношение простых людей к этим горе-начальникам, которые за небольшой период своей работы в УТСЗН сумели себя так скомпрометировать? Неужели руководство города не видит уровень этих людей?! А ведь это их “лицо”!
  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1231325933544862

  Reply
 • 09.07.2016 at 22:15
  Permalink

  клан балог терпить фиаско по всім управлінням, департаментам, де призначені! без конкурсів його піддані лакеї, егеж думав вітько щобога за ноги хопив, най усі ладять сухарі, особенно бюджетні началники!

  Reply
 • 09.07.2016 at 22:25
  Permalink

  заспокойтесь. у 2014 році впіймали пані Зотову на брехні та привласненні волонтерських коштів. Так що нема чому дивуватись…

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *