Москаль вручив Генконсульству Угорщини знайдену шаблю, яку зловмисники відламали з пам’ятника Петефі

Геннадій Москаль узяв участь в урочистому відзначенні 25-річчя з дня заснування Генерального консульства Угорщини в Ужгороді. Своєрідним подарунком голови ОДА Генконсульству стала бронзова шабля, яку зловмисники цього тижня відламали з пам’ятника Шандору Петефі на однойменній площі в Ужгороді. У п’ятницю, в ході відкриття побудованого за сприяння Угорщини спортивного майданчика поблизу 4-го гуртожитку Ужгородського національного університету, керівник області висловив жаль через прикрий інцидент із пошкодженням пам’ятника й доручив правоохоронцям докласти максимум зусиль для розкриття злочину. У суботу вранці співробітники національної поліції виявили вкрадену шаблю поблизу готелю «Закарпаття» в Ужгороді, а вже увечері Г.Москаль вручив її генеральному консулу Угорщини в Ужгороді Йожефу Бугайло.
– Щиро вітаю Генеральне консульство зі святом і сподіваюся, що пам’ятник видатному угорському поету вдасться відновити в найкоротші терміни, а цей прикрий інцидент ніяк не вплине на дружні стосунки між українцями та угорцями, – зазначив Г.Москаль при врученні шаблі.

москаль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *