Москаль упіймав засоби масової “дезінформації” Балоги на відвертій брехні

Наближені до «Єдиного центру» ЗМІ не гребують відвертою брехнею у своїх спробах облити брудом нову владу Закарпаття.

У вівторок  (15.09) над ранок Закарпаття.онлайн оприлюднило новину про те, начебто радником голови Мукачівської РДА призначено помічника нардепа Ланя Артура Пашкуляка, котрого, за твердженням цього сайту представлено 10 вересня на нараді в райдержадміністрації. Ця «новина» від початку до кінця є брехнею і ще раз доводить, що в «єцівські» ЗМІ не гребують найбруднішими методами в своїй «роботі», порушують усі стандарти журналістики і насправді є засобами масової дезінформації.
Закарпатська ОДА вимагає від сайту спростувати брехню і вибачитися перед своїми читачами. Якщо це не буде зроблено, Мукачівська РДА за дорученням голови ОДА Геннадія Москаля домагатиметься спростування фальшивки в судовому порядку.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль упіймав засоби масової “дезінформації” Балоги на відвертій брехні

  • 15.09.2015 at 21:27
    Permalink

    ЄЦівські сайти Закарпаття.онлайн і Мукачево.нет не тільки брехливу інформайію видають за дійсну, але і перекручують, а ще не пропускають коментарі які не влаштовують керівництво цих сайтів. Коли люди пишуть правду гірку про Балогів, відразу Диба банить, а Мукачево.нет модерує, а згодом видаляє зовсім. Ось вам і свобода слова. А людям рота не затулиш, тим краще, на інших сайтах будуть дописувати правду про злодії, олігархів і ншу нечисть.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *