Москаль словацькому бізнесу: «Не треба боятися інвестувати в Україну й Закарпаття»

        На словацько-українському форумі в рамках «Днів України в Словаччині», що проходять у ці дні в м.Кошице, Геннадій Москаль закликав словацький бізнес не боятися вкладати гроші в Україну загалом і в Закарпаття зокрема.
– На Закарпатті слід створити спеціальний Центр із працевлаштування, через який словацькі підприємства зможуть пропонувати вакансії мешканцям нашої області, – запропонував Г.Москаль у своєму виступі. – Це буде вигідно як підприємцям, так і працівникам, котрі зможуть обходитися без посередників. Нагадую нашим сусідам, що з минулого року Україна заборонила експорт лісу в круглому вигляді, однак деревину можна переробляти в межах України, тому закликаю створювати підприємства з глибокої переробки лісу на Закарпатті.
Нагадую також про наші туристичні комплекси, які пропонують послуги високої якості за невисоку для європейців вартість. Якщо в Словаччині за 100 євро можна відпочити день-два, то на Закарпатті за рахунок різниці курсу валют 3000 гривень вистачить для повноцінного відпочинку з триразовим харчуванням  на цілий тиждень. Не треба боятися вкладати гроші в Україну, ми всіх запускаємо і всіх захистимо. Гарантую словацькому бізнесу на Закарпатті повне й цілковите сприяння з боку влади.
Нагадаємо, що Словацько-український форум у рамках «Днів України в Словаччині 2016» проходить у Культурному парку словацького м.Кошице за участі бізнесових кіл України та Словаччини, представників місцевої влади та західних областей України. Сьогодні, 28 квітня, останній день форуму.

москаль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *