Москаль розпочав формувати в Закарпатській облраді власну депутатську більшість

москальПроцеси у Закарпатській обласній раді, запущені минулого четверга після провалу голосування за адміністративно-територіальну реформу, продовжуються.

Раніше ми вже повідомляли про те, що депутати розпочали збір підписів за дострокове припинення повноважень голови ради Володимира Чубірка. На його місце, згідно з нашою інформацією, претендує бютівець Андрій Сербайло. Першим заступником, скоріш за все, стане представник національних меншин (депутат від однієї з угорських партій). Посаду другого заступника може обійняти представник однієї з депутатських груп – Петро Грицик.

Паралельно в обласній раді відбувається ще один доволі цікавий процес. Після неофіційної ініціативи голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, в раді почала формуватися нова депутатська більшість. Власне, першим приводом для нової депутатської коаліції стане саме боротьба проти Володимира Чубірка та партії Єдиний Центр, котра поставила під загрозу проведення адміністративно-територіальної реформи в області. Наразі переговори між депутатами тримаються в таємниці від партії Балог. Це робиться для того, щоб попередити запуск процесів, якими мукачівський клан зазвичай впливає на обласну раду. А це шантаж, підкуп, погрози та інтриги.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *