Москаль роздумовує чи сидіти на двох стільцях одразу

москальКерівник Закарпаття Геннадій Москаль, котрий є першим у виборчому списку «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Закарпатську обласну раду, направив листа в Центрвиборчком із проханням дати роз’яснення щодо обмеження в агітації та обов’язковості вибуття в неоплачувану відпустку на період виборчої кампанії. У відповіді ЦВК наводиться цитата статті 60 Закону України «Про місцеві вибори», однак немає роз’яснення по суті поставленого питання:
«Так, пунктом 3 частини першої вказаної статті Закону передбачено, що участь у передвиборчій агітації забороняється у робочий час посадовим та службовим особам органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, крім випадків, коли відповідна посадова чи службова особа є кандидатом.
Водночас  зауважую, що кандидатам, які займають посади, зокрема,  в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов’язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб, службовий транспорт, засоби зв’язку, устаткування, приміщення, інші об’єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації (частина друга статті 60 Закону).»
— Ця відповідь свідчить, що навіть ЦВК не може розібратися в «хитромудрому» законі про місцеві вибори– зазначає Г.Москаль. – Якщо діяти згідно з буквою виписаної статті, я можу спокійно займатися агітацією в робочий час (не залучаючи при цьому підлеглих, службовий транспорт, обладнання і т.д.), оскільки є кандидатом у депутати. І йти у відпустку абсолютно не зобов’язаний. Однак я таки пішов у неоплачувану відпустку до 23 жовтня включно і зараз беру участь, як голова ОДА, тільки в офіційних заходах, які не пов’язані з виборчим процесом. А різним «підкажчикам» із числа колишніх посадовців, які залишилися без роботи й наполегливо радять мені йти у відпустку, скажу так – при першій же нагоді балотуйтеся у Верховну Раду, перемагайте й змініть теперішній «Закон про місцеві вибори» на нормальний. Верховна Рада явно відчуває брак таких «профі», як ви.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *