Москаль “розбушувався” через лівих митників (ДОКУМЕНТ)

Андрій Кримський, призначений заступником начальника Закарпатської митниці 29 квітня після дводенного стажування з грубими порушеннями законодавства, досі залишається на цій посаді. І це попри доручення прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звільнити посадовців Закарпатської митниці, призначених головою ДФС Романом Насіровим із 25 по 30 квітня у незаконний спосіб.

Так само поки залишається на своїй посаді Сергій Світовенко, 29 квітня призначений Р.Насіровим із грубими порушеннями законодавства начальником митного поста «Мукачево». Крім того, грубі порушення були допущені при призначенні Романа Крутяка, котрий із червня по серпень 2015 року виконував обов’язки начальника Закарпатської митниці, у тому числі під час липневих подій у Мукачеві, а потім 9 місяців безпідставно перебував на лікарняному.
Зараз він перебуває на посаді першого заступника начальника Черкаської митниці. А також при призначенні Василя Германа заступником начальника Запорізької митниці у порядку переведення з управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Закарпатській митниці.
– Більшість із названих осіб – це родичі або наближені особи до колишнього голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка, котрий у лютому 2014р. виїхав у Росію й оголошений у розшук, – заявляє Геннадій Москаль.
Голова Закарпатської ОДА направив листа прем’єр-міністру Володимиру Гройсману з проханням доручити компетентним органам вжити заходів щодо звільнення незаконно призначених митників із займаних посад.

19f4340aa26fc855571fef6c33a7fa23 d7d7cba4c0ee639792c641f6dd9f228b

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *