Москаль обіцяє особисто прибути на місце підкупу виборців

москальГеннадій Москаль провів розширену нараду за участі керівників обласних підрозділів МВС, СБУ та прокуратури, а також голів районних держадміністрацій. Головна тема наради – протидія підкупу виборців на місцевих виборах 25 жовтня.
– Практика підкупу виборців поширена по всій Україні, але для Закарпаття вона особливо актуальна, – наголосив Г.Москаль. – Деякі партії добиваються результатів тільки завдяки грошам. Вони роками знаходилися при владі, тому мають бази даних соціальних служб і знають, кому слід заносити гроші. У селах усі прекрасно знають, хто саме розносить гроші перед голосуванням. Це ганьба, якої ми більше не допустимо на Закарпатті! І коли якісь народні депутати починають піднімати з цього приводу крик, значить, їм наступили на боляче місце.
Законодавець дав нам усі можливості не допустити підкупу виборців. Тепер за купівлю (так само, як і за продаж) голосів передбачена сувора кримінальна відповідальність аж до 7 років позбавлення волі. Наша мета – документувати факти підкупу й притягати їх учасників до кримінальної відповідальності. Якщо хтось знає про подібні факти, але з якихось причин не хоче писати заяву в правоохоронні органи, прошу повідомляти про це мені через приймальню ОДА. Я організую виїзд опергрупи й особисто прибуду на місце злочину.
У ході наради силовики та керівники районів отримали чіткі рекомендації та вказівки щодо того, як протидіяти спробам підкупу, що будуть здійснюватися напередодні виборів.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

1 Відповідь

  1. не лише школи, а і вузи УЖНУ, МДУ сказав:

    ПРОБАЛОГІВСЬКИЙ РЕКТОР УЖНУ ДО ФІНАНСОВИХ МАХІНАЦІЙ “ЄЦУ” ЗАДІЯВ ГРОШІ ОЧОЛЮВАНОГО ВИШУ
    Жов 1, 2015
    http://vsapravda.info/?p=69772

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + three =