Москаль каже, що Балоги замовили хакерські атаки на його сайт

титульна москальТретю добу поспіль на персональний сайт Геннадія Москаля ( www.moskal.in.ua ) здійснюється DDoS-атака. Сайт працює нестабільно, вмикається по кілька годин на добу й знову «зависає». Розміщення новин на ньому ускладнене, а розсилка з електронної пошти призупинена.
– За дивним «збігом обставин» хакерська атака почалася одразу після моєї заяви про те, що Мукачево стало найгарячішою точкою Закарпаття, – зазначає Г.Москаль. – Знаю, що інші інтернет-ресурси області, які висловлювали критичні зауваження щодо «Єдиного центру», також мали проблеми, оскільки власник цієї сімейної партії – комерційна структура «Барва» – не шкодує грошей для обмеження аудиторії неприємних для неї новин, поширення своєї інформації через кишенькові та лояльні ЗМІ, негативного чи образливого коментування щодо опонентів у тому числі за допомогою «ботів» і т.д. Хакерська атака – доказ того, що ми рухаємося в правильному напрямку.
Відновленням стабільної роботи сайту займаються фахівці, а до того інформація щодо діяльності Г.Москаля та його заяви розміщуватимуться тільки на сайті Закарпатської облдержадміністрації (http://www.carpathia.gov.ua ) та поширюватимуться через прес-службу ОДА.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль каже, що Балоги замовили хакерські атаки на його сайт

  • 16.03.2016 at 18:50
    Permalink

    та ви попзирайте, што кишенькові сайти мукачево.нет та закарпаття.онлайн видаляють коменти щто люди пишуть правду проти балогів. Або ще ліпше пишуть лиш ті новини, які вигідні редакторам балогівським. айбо і тото їх не спасе. кажуть балога в агонії, син мер не знає як виходити із тих дєлішків, які накрутив. а за них треба відповідати перед людьми, потім стрілянина в липні 2015 року ходить тінню за цим фатьовом із завидова, як домоклов меч. За усі роки, що грабували Мукачево балги і їх холуї прийдеться відповідати перед законом, вертати награбоване і сісти в тюрму! Фінал люди добрі для балог буде дуже плачевний.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *