Москаль доручив ліквідувати схему «піджаків» на державному кордоні України в межах Закарпаття

     митниця   Схема «піджаків» (мешканців прикордонних населених пунктів, які за окрему плату оформлюють на себе імпортовані товари, щоб уникнути їх розмитнення) має бути ліквідована на Закарпатті.

З цією метою Геннадій Москаль провів нараду за участі керівництва податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Закарпатській області, Закарпатської митниці та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Голова ОДА передав посадовцям список громадян, котрі систематично беруть участь у «схемі піджаків», що зафіксовано прикордонною та митною службами, і доручив з’ясувати, чи зареєстровані ці люди суб’єктами підприємницької діяльності, який товар декларують при перетині кордону, чи отримують державні субсидії та користуються пільгами тощо.
– «Схема піджаків» особливо поширена на митних постах «Лужанка» в Берегівському районі , «Вилок» у Виноградівському районі й «Тиса» в Ужгородському районі, що на українсько-угорському кордоні, – зазначає Г.Москаль. – Люди, які займаються цим, давно відомі і, судячи з провезеного товару, уже мають бути гривневими мільйонерами. Насправді ж вони не платять у бюджет ні копійки, а багато хто користується державними пільгами. Це схема, через яку держава недоотримує значні кошти, і яка має бути ліквідована. Наступного тижня всі дані щодо «піджаків» будуть зібрані і ми розглянемо питання про заборону в’їзду цих громадян у країни Євросоюзу за протиправну діяльність.
Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *