Москаль домагатиметься повернення Музею лісу і сплаву до Мінприроди й відновлення його роботи

    Єдиний у Європі (і один із двох у світі) Музей лісу і сплаву на Чорній ріці в Міжгірському районі знаходиться в занедбаному стані й руйнується. Під час катастрофічних паводків 1998 та 2001 років музей зазнав значних пошкоджень, а в 2008 році його з грубим порушенням законодавства передали в комунальну власність із метою подальшої приватизації. Унікальний об’єкт не дозволили приватизувати місцеві мешканці та громадськість, однак відновлення музею неможливе без значних фінансових вливань. Яких на місцевому рівні нема. За останні роки тут нічого суттєвого не зроблено, збудований ще в радянські часи будинок відпочинку руйнується й занепадає…
– Музей належав Міністерству екології та природних ресурсів, він входить до Національного природного парку «Синевир», межі якого може змінювати тільки Верховна Рада України, – зазначає Геннадій Москаль, який відвідав Музей лісу і сплаву в ході робочої поїздки на Міжгірщину. – Однак у 2008 році обласна влада під керівництвом клану Балог всупереч закону віддала музей у комунальну власність, щоб потім забрати в приватні руки. Зараз будемо розбиратися й повертати об’єкт Міністерству екології. Тільки таким чином можна відновити його повноцінну роботу. Музей лісу і сплаву, як і в попередні роки, має стати перлиною Карпат, одним із чудес України, подивитися на яке приїжджатимуть тисячі туристів.

музей лісу

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *