Москаль домагається розпуску й перевиборів Мукачівської міськради, яка відмовляється фінансувати профтехучилища (ДОКУМЕНТ)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив звернення у Верховну Раду України з проханням розглянути питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради. Причина – порушення міськрадою законодавства й відмова фінансувати три розташовані в Мукачеві професійно-технічні навчальні заклади, як це передбачено законом «Про Державний бюджет України на 2016 рік».
Нагадаємо, що Мукачево залишається єдиним містом на Закарпатті, в якому ПТНЗ не фінансуються з початку року. У результаті учні та персонал закладів (близько 2,5 тисяч чоловік) уже третій місяць не отримують стипендій і зарплат.
Через небажання міськради відкрити казначейські рахунки училищ стабілізаційна дотація з Кабміну в сумі понад 7 мільйонів гривень не може бути використана хоча б для часткового погашення заборгованості перед працівниками та учнями ПТНЗ. Подальша відмова фінансувати профтехучилища може призвести до соціального вибуху в Мукачеві й непередбачуваних наслідків.
Як ідеться в звернення Г.Москаля, обласна державна адміністрація порушує перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Мукачівської міської ради та призначення Верховною Радою України позачергових виборів Мукачівської міської ради.

москаль

москаль2 москаль3 москаль4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Москаль домагається розпуску й перевиборів Мукачівської міськради, яка відмовляється фінансувати профтехучилища (ДОКУМЕНТ)

 • 23.03.2016 at 19:11
  Permalink

  такого цинізму як собі дозволяє молодий мер Мукачева, не дозволяв навіть зухвалий попередник Лендел Золі, хоч а той має сидіти за гратами за тотальну корупцію, обман мукачівців, незаконні виділення земель своїм, прихватизація майна своїми та колишніми і теперішніми балоговими прихвостнями, старими кадрами, яких не як не винесуть вперед ногами. Скількм майна вкрадено у громади міста, скільки бізнесу відібрано за роки у підприємців, скількох звільнено працівників з різних державних установ, які не підкорилися своїм керівникам чи мали сміливість стати на заваді щодо неправомірних дій, скільки людей було просто морально знищено за сміливість звертатися за захистом своїх порушених прав до вищих інстанцій, таких людей просто звільняли за статтею або за власнм=им бажанням. Скільки підроблено різних державних документів, скільки грабують місцевий бюджет, які відкати ідуть через бюджетне фінансування держустанов, який хаос внесено у державні заклади медицини у звязку із незрозумілю реорганізацією ЦРЛ та безчинством з боку нового учільника охорони здоровя у міськвиконкомі Мандзич Л та обмеженої грубіянки без досвіду роботи керівника управління освіти міськвиконкои=му андялоші-Крішинець, яка взагалі невідомо звідки звалилася освіті Мукачева на голову? Мер цинічно втілює свої махінації у вигляді Програм допомоги та дерибану бюджету для своїх.
  Як можна терпіти, що голова земельної комісії міськради Кушнір Іван впродовж багатьох років займається корупційними схемами, має у власності безліч майна, земельних ділянок, комерційних закладів і це при тому, що це звичайний директор педучилища(коледжу МДУ), що належить до мукачівського університету. Де рктор мду корупціонерка і шахрайка завлила вуз, на парах студентів немає, по 2 студенти і викладачів треба скорочувати, читають цим двом лекції.штат за хабарі роздула, науку перетворила на бізнес, разом із класичним пртоменклатурщиком із закарпатської ОДА Гобликом Володимиром виш перевели на власний бізнес по продажу дипломів та дисертацій викладачам, які за гроші зібрані у виді хабарів із студентів, купують собі ступені науки, в т.ч сам “заслужений екрноміст” краю аферист Гоблик в кінці 2015 року, без стажу раптом захистив докторські дисертацію, які йому написав професор УЖНУ Мікловда В.П.
  Невідомо які висновки будуть після ревізії фіндіяльності Держфінінспекцією цього вишу, але відомо одне, що сам Гоблик домовлявся із керівником Рябцем М.М зха позитивні результати, чи в межах допустимих порушень Все повязано, все корумповано з низу до верху, все покриває клан Балогів та міністр Квіт.
  В медицині ще гірша ситуація, у ЦРЛ всіх звільняють, без підходів, бухгалтерію всю звільнили, а це бюджетна установа, прачечну скоротили,хто бачив щоб білизну із 45 відділень ЦРЛ закривалену, брудну із бактеріями возять прати в Ужгород машиною за 5 тисяч гривен. Це загроза епідемії і яка це економія, коли пар не дають, прачечна стоїть мертво, колись потужна пральня лікарні. Кухню хотять скоротити, їжу возитимуть із своїх приватних кухонь, теж з Ужгорода, Лор відділення скоротили, педіатрів скорочують, люди куди котиться Мукачево? вії галузей не перерахувати, що творить молода команда! Далі буде.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *