Молодих ужгородських поетів та письменників запрошують на літературний вечір

афіша-вечір30 січня о 18:00 у музеї-кав’ярні “під Замком” за ініціативи творчого об’єднання “Кофеїн” та за підтримки ГО “Закарпатська громада” відбудеться творчий вечір “#Реінкарнація_СНЕК”.

Організатори запрошують талановитих письменників та поетів відроджувати разом сучасну літературу.

“Література з її істинною красою була забута. Її розділи до кісток і виставили на холод. Вона довгий час голодна та гола блукала у темряві лабіринтами забуття. Нашим завданням є одягнути, вилікувати, відродити її. Безліч молодих талановитих письменників є у нашого покоління, та з різних причин вони не показують свій талант і пишуть “у стіл”. Чому б не допомогти їм розкрити крила і разом із нами врятувати тендітну красуню Сучасну Літературу.

Тому, коли зорі, аби зігрітися, закутуються у хмарові ковдри та безтурботно спостерігають за метушливими людьми посьорбуючи сонячний чай ми запрошуємо вас до теплої музей-кав’ярні, де тепла приємна творча атмосфера розбудить у вашій душі натхнення, а безтурботні нотки джазу дозволять на декілька годин зануритися у світ спокою, літератури та приємної музики”, – кажуть організатори.

Гостям також обіцяють цікаві літературні ігри, повідомляє ГО “Закарпатська громада”.

До участі у вечорі приймаються всі заявки. Вимоги до поезії – до 5 творів. Проза – короткі твори (бажано не більші одного аркуша формату A4). Свої твори надсилайте на e-mail: mari.shin.s5@gmail.com.

Контактні телефони для отримання детальної інформації:

(095) 62 16 093, (068) 82 62 754

Соцмережі : vk.com/reinkarnacia_snack
www.facebook.com/groups/reinkarnaciasnack

Адреса : Музей-кав’ярня “Під замком” (Снек), Ужгород,  вул. Ольбрахта, 3.

Початок: 18.00.

Вхід вільний.

Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *