Мобілізація на Закарпатті проходить з певними труднощаии

мобілізаціяЗаходи 6-ї хвилі часткової мобілізації на Закарпатті проходять з певними труднощами, на що є як об’єктивні так і суб’єктивні причини, військовозобов’язані повинні розуміти, що ніхто з Європи або з Америки чи Африки не прийде захищати наш власний дім.
В непростий час український народ і держава підтримує свої власні Збройні Сили, так нам ще далеко до логістики Збройних сил США або держав НАТО, але все ж таки позитивний рух в напрямку забезпечення та соціальних і правових гарантіях для військовослужбовців з боку держави не можна не помітити.
Під час 6 хвилі мобілізації встановлені додаткові (крім тих що раніше встановлені чинним законодавством України та державними органами влади на місцях) пільги, гарантії та можливості для військовослужбовців:
–       ті хто добровільно звернеться до військового комісаріату, має можливість проходити службу у військових частинах за власним вибором, для цього необхідно особисто отримати відношення з військової частини або звернутися в військовий комісаріат за допомогою отримати таке відношення.
–       для учасників АТО з вищою освітою надається можливість пройти спеціальні курси та отримати первинне офіцерське звання.
–       для сержантів, котрі мають відповідний рівень вищої освіти та виявили мужність, відвагу і героїзм у ході проведення антитерористичної операції на сході України, без направлення на курси військової підготовки, їм присвоюється первинне військового звання «молодший лейтенант».
–       за мобілізованими зберігаються усі соціальні пільги та заробітна платня за попереднім місцем роботи на весь період служби в Збройних Силах України.
Нагадуємо, що розмір одноразової грошової виплати особам, котрі призвані по мобілізації та підпишуть контракт для подальшого проходження військової служби складає:
– сержантам і солдатам – 9744 гривні;
– прапорщикам -10962 гривні;
– офіцерам – 12180 гривень.
Держава піклується про своїх громадян, які зі зброєю в руках відстоюють її територіальну цілісність та суверенітет.
Український народ вірить в своїх захисників, які  в даний час виконують всій військовий обов’язок і та тих хто буде призваний до Збройних Сил та інших військових формувань України, для того щоб не на словах, а на ділі проявити свої суто чоловічі риси, риси воїна-захисника.
З вірою в перемогу добра над злом, з вірою в перемогу світла над темрявою, з вірою в НАШУ ПЕРЕМОГУ.
СЛАВА УКРАЇНІ!

Закарпатський обласний військовий комісаріат

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *