Міжгірському священнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ, ВІДЕО)

Священника з села Торунь Федора Голодняка намагається залякати місцевий лісник-олігарх Іван Когут, погрожуючи вбивством. Неодноразово він в нетверезому стані кидався на беззахисного служителя культу. 

Федір Голодняк звертався в СБУ прокуратуру Закарпатської області, які спрямували матеріали в Міжгірський райвідділ міліції, але начальник міліції Юрій  Огняник з невідомих причин покриває Івана Когута. Той прямо заявляє, що він купив прокуратуру і міліцію і може робити, що захоче.

Тому священник Федір Голодняк звернувся у ЗМІ щоб привернути увагу найвищого керівництва правоохоронних органів, яке має звернути увагу на бездіяльність своїх підлеглих.

Оновлено 14.40.

СЗГ міліції оперативно інформував видання “Трибуна”, що справу взяв на особистий контроль начальник УМВС України ів Закарпатській області Сергій Шаранич. Начальнику Міжгірського РВ міліції Огнянику Ю. доручено негайно розглянути заяву потерпілого.

 

 

photo4 (1) photo1 (3) photo5

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Міжгірському священнику погрожують вбивством, міліція бездіє (ДОКУМЕНТ, ВІДЕО)

 • 13.10.2014 at 16:08
  Permalink

  ЦИХ ЛІСНИКІВ ТРЕБА РІЗАТИ, ЯК ДЕРЕВО. ТАКА РІЗКА ЙДЕ ПО ВСІЙ ОБЛАСТІ ПІД ПРИКРИТТЯМ ХВОРОГО!!!

  Reply
 • 13.10.2014 at 19:58
  Permalink

  ЛЮДИ НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ЦЕ. ЦЕЙ СВЯЩЕННИК – БІЗНЕСМЕН В РЯСІ. ЗАЙМАЄТЬСЯ ВЖЕ ДЕКІЛЬКА РОКІВ САМОВІЛЬНИМИ ВИРУБКАМИ ЛІСУ, ПРИКРИВАЮЧИСЬ РЯСОЮ. А КОЛИ В ОДНОМУ З ПРИСІЛКІВ ЖИТЕЛІ НАМАГАЛИСЬ ЗАВАДИТИ ПРОЇЗДУ ЛІСОВОЗІВ БАТЮШКИ ЧЕРЕЗ ЇХ СЕЛО, ТО ТОЙ З МІЖГІРЯ ПРИВІЗ ОСІБ З КРИМІНАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА, ЯКІ В НІЧНИЙ ЧАС ТЕРОРИЗУВАЛИ ПРИСІЛОК ТА ВИЛОВЛЮВАЛИ ЧОЛОВІКІВ І ДОБРЯЧЕ ГАМСЕЛИЛИ. ЗЛАМАНІ НОСИ – ЦЕ БУЛИ НАЙМЕНШІ ТРАВМИ. ЧЕРЕЗ ЦЕ ПАНОТЦЯ НАВІТЬ НАМАГАЛИСЬ ВИГНАТИ З ЦЕРКВИ З ПРИСІЛКА, В ЯКОМУ ЦЕ СТАЛОСЯ… ТАК ЩО ЙМОВІРНО “НАЙШЛА КОСА НА КАМІНЬ” ВИДНО “НАРВАВСЯ” БАТЮШКА НА ГІДНОГО СУПЕРНИКА, РАЗ ЛЕМЕТ ТАКИЙ ВЛАШТУВАВ…

  Reply
 • 17.10.2014 at 23:36
  Permalink

  Кличка данго священника Бен Ладен.
  Мав кримінальну справу за торгівлею зброею. Спійманий був на продажі 2 карабінів і 250 патронів.
  Лісу “лівого” теж продав не мало, але заготівельна техніка в даного священника набаго вищого рівня, як в Когута. + священник має своє авто обладнане фіскарсом.
  Сам був свідком на похороні коли даний служитель Богу обірвав службу біля покійної і по мобільному телефону вів перемовини за продаж і доставку лісу в Виноградово.
  Його фраза по телефону мане шокувала: “Зараз швиденько покіницю загребемо, ну хвилин 40 і я повезу вам ліс”
  Люди щось там негодували, я їм сказав – раз у вас таке село, що позволяєте такі речі “творити” священнику, то будь ласка на похороні мовчіть і не влаштовуйте базар.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *