Мітинг в підтримку осінніх канікул організовують в Ужгороді

мітингІнформація про це  з’явилася сьогодні в соцмережах після того, як ЗМІ поширилася інформація про раптову відміну осінніх канікул ужгородських школярів.Тому що тепло, каже міська рада.

Сьогодні відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. Розглядали лише питання канікул в навчально-освітніх закладах, в результаті чого було вирішено перенести осінні канікули у загальноосвітніх навчальних закладах міста на зимовий період.

Саме тому 28 жовтня о 9 ранку школярі планують зібратися перед будівлею міської ради з цілю захистити свої законні права.

“Вони не розуміють, що школярі не мають стільки сил щоб вчитись 4 місяці підряд. Шкільні уроки, домашні завдання, репетитори та додаткові заняття занадто виснажують дітей, а особливо старшокласників”, – зазначають організатори.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Мітинг в підтримку осінніх канікул організовують в Ужгороді

  • 26.10.2013 at 13:42
    Permalink

    Уважаемые ужгородцы! Решение об отмене осенних каникул в горисполкоме ПОДДЕРЖАЛИ все директора школ Ужгорода и их представители. Предлагаем таких директоров школ вместе с руководством образования города уволить с работы. 20 школа за это уже гонит бывшего банковского афериста Комарницкого. Отличный пример к действию родительських комитетов других школ Ужгорода.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *