Місцеві вибори в об’єднаних територіальних громадах на Закарпатті будуть проведені всупереч деструктивній позиції обласної ради (ДОКУМЕНТ)

Геннадій Москаль направив листа Центральній виборчі комісії з проханням призначити перші місцеві вибори 25 жовтня цього року в добровільно об’єднаних територіальних громадах на Закарпатті, а саме:
1.Вибори Тячівського міського голови та депутатів Тячівської міськради, про добровільне об’єднання до якої прийняли рішення Русько-Полівська та Лазівська сільські ради;
2. Вільховецького сілського голови та депутатів Вільховецької сільради Тячівського району, про добровільне об’єднання до якої прийняли рішення Добрянська та Вільховецько-Лазівська сільради.
Як відомо, своїм деструктивним зривом голосування щодо схвалення об’єднання територіальних громад  обласна рада фактично була заблокувала проведення місцевих виборів у вказаних населених пунктах. Однак після підписання Президентом України Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо організації проведення перших виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» погодження обласних рад для проведення виборів уже не є обов’язковим.
Прес-служба Закарпатської ОДА

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *