Міська рада виділила ужгородському “Водоканалу” 3 млн. гривень на цілодобове водопостачання

водоканалРішення про до виділення коштів КП «Водоканал м. Ужгород» з метою фінансової підтримки підприємства ухвалили сьогодні депутати міської ради.

Таке рішення, як пояснили під час засідання, необхідне для покриття фінансових витрат підприємства у зв’язку із переходом на цілодобове постачання води. Як відомо, з 15 вересня місту обіцяне безперебійне водопостачання, відповідно, очікується зростання витрат на електроенергію у зв’язку з непрогнозованим щомісячним зростанням тарифів.

«Для збільшення добового графіку подачі води необхідно забезпечити додаткову роботу насосного обладнання на свердловинах підземного водозабору «Минай» та першому підйомі насосно-фільтрувальних станцій поверхневого водозабору, на насосних станціях другого підйому на обох водозаборах, а також на підвищуючих насосних станціях. Оскільки при збільшенні подачі води зростають обсяги відведених стоків, то збільшиться навантаження (і, відповідно, електроспоживання) каналізаційно-насосних станцій та комплексу очисних споруд. Фактичне споживання електроенергії насосним та іншим обладнанням підприємства в значній мірі залежить від фактичного навантаження на мережу, тобто від обсягів подачі води та відведених стоків», – сказано у докменті.

Тож, з метою підтримки КП «Водоканал м. Ужгород» підприємству виділили 3 млн. 150 тис грн.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *