Міністра юстиції допитають у справі про напад на закарпатських журналістів (документ)

Редактор газети “Сила народного контролю” Лариса Ступак направила клопотання про вжиття ефективних заходів розшуку громадянки Сичової Л.С.

Перебуваючи у розшуку за переховування від слідства, Лада сичова, яка підозрюється у хуліганських діях, вчинених відносно журналістів, спокійно бере участь у масових заходах, публікує кожен день на своїй сторінці в мережі ФБ публікації, ( а відділ кіберполіції до речі , бездіє) , та навіть ходить на особисті прийоми до високопосадовців та хизується цим. 13.04.2017 Сичова Л.С., оприлюднила на своїй сторінці фото вірогідно зроблене в кабінеті заступника міністра Юстиції Чернишова Дениса разом із ним. Також публічно подякувала міністру Петренко П та його заступнику за вирішення всіх її питань. Відтак, під час реєстрації на особистий прийом до заступника міністра , Сичова Л. мабуть пройшла процедуру реєстрації, та вказала своє місто перебування для отримання письмової відповіді від міністра. Правоохоронні органи Закарпатської області збились з ніг, розшукуючи Сичову Ладу, але з моменту оголошення її у розшук, так і не змогли встановити її справжнє місце перебування.

Тепер Міністр юстиції Петренко та його заступник Чернишов Денис допоможуть слідству в розшуку підозрюваної особи. Взагалі то вони зобов’язані були одразу повідомити правоохоронні органи про те, що до них прийшла розшукувана особа, але вони, мабуть скажуть, що не мали такої інформації і не заходили до реєстру осіб, що її оголошено в розшук. Нагадаємо, що громадянку Сичову Ладу Сергіївну , відому ще, як Лада Листопад, Лада Соколова вперше оголосили в розшук ще у 2014 році. Тоді її розшукував Святошинський суд м. Києва, а з 2017 року – Ужгородській відділ поліції, – повідомила Лариса Ступак.

Loading...