Міліція охороняла закарпатських сепаратистів

У минулі вихідні в місті Свалява відбувся Всесвітній конгрес русинів. Дана подія відбувалась в Свалявському будинку культури, близько 150 делегатів представляли організації русинів з 8 країн Європи та Північної Америки.

русини

 

Задля забезпечення охорони громадського порядку під час проведення конгресу Свалявським РВ УМВС було задіяно 30 працівників міліції. Як відзначив голова Свалявської організації русинів Іван Кушнір, завдяки злагодженим діям працівників міліції дане зібрання відбулося без порушень громадського порядку та згідно з запланованим планом заходів.

 

Як зауважив заступник начальника райвідділу-начальник міліції громадської безпеки підполковник Ярослав Лебович, міліція в Сваляві завжди готова до проведення різного роду заходів, й робитиме все для того, щоб спокій громадян під час проведення будь-якого заходу був дотриманий.

 

Сергій Кубаш

Свалявський РВ УМВС

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Міліція охороняла закарпатських сепаратистів

  • 15.07.2013 at 20:30
    Permalink

    Якщо ці люди ще до сих пір не розуміють, що між Русином та Українцем немає різниці, бо цар петро вкрав цю назву і обізвав мочсковітів після битви під Полтавою русским, то їм пора лікуватись у психлікарні тай годі!!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *