Міліція каже, що обійстя міжгіського активіста Майдану ніхто не палив

пожеж15 лютого 2014 року по факсу з ПЗЧ ДПРЧ – 4 Міжгірського РВ УДСНС надійшла телефонограма до Міжгірського районного відділу міліції про пожежу, яка виникла в хліві в дворі будинку по вулиці Корятовича смт. Міжгір’я.

 На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Під час огляду місця події було встановлено, що місцем виникнення пожежі став вуличний туалет. В результаті чого полум’я перекинулося на хлів, який знаходився неподалік туалету.

 Слідчо-оперативною групою, під час огляду місця події, не було виявлено ніяких пляшок та ганчірок з легкозаймистими речовинами. А також був відсутній запах горючої суміші. Ймовірною причиною пожежі міг бути кинутий недопалок всередині туалету, який і спричинив виникнення пожежі. Орієнтований збиток від пожежі складає 12000 тисяч гривень. Дану подію внесено до ЖЕО. Проводиться перевірка.

Інформує Марія Ньорба Міжгірський РВ УМВС

“Трибуна” раніше повідомила інформацію прес-служби “Свободи” про те, що У ніч з 14 на 15 лютого 2014 року близько опівночі в Міжгір’ї невідомі підпалили господарську будівлю активіста місцевого Майдану Миколи Цюпи.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Міліція каже, що обійстя міжгіського активіста Майдану ніхто не палив

  • 17.02.2014 at 09:35
    Permalink

    Хоть сами поняли,что “нацарапали”?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *