Міліціонери ДСО пояснюють ужгородцям, як убезпечити своє майно (ФОТО)

-В першу чергу ви не повинні забувати про безпеку свого майна. Покидаючи помешкання на тривалий час без нагляду – не залишайте відчиненими двері чи вікна. Не розповідайте нікому як довго і коли вас не буде вдома. Просіть близьких приглянути за вашим житлом. Намагайтесь забирати листи з поштових ящиків, адже це ще один сигнал відсутності хазяїв у хаті. Якщо вас часто немає в помешканні ,то варто серйозно задуматись про безпеку, встановивши сигналізацію ДСО, – розповів ужгородцям міліціонер СГЗ УДСО.

Мешканціі уважно слухали корисну інформацію від міліціонерів охорони. Дякували. Дехто детальніше розпитував про охоронну систему від ДСО.

-Працівники Управління Державної служби охорони при УМВС України в Закарпатській області цілодобово слідкують за помешканнями своїх клієнтів. Працюємо з найсучаснішою системою, яка забезпечує встановлення сигналізації у будь-якому місці України за побажанням клієнта, з миттєвим повідомленням на пульт спостереження та оперативним реагуванням на отриманий сигнал тривоги. Тобто, ми завжди готові оперативно реагувати на «тривожний» сигнал,- розповіли держохоронці.

– Тож веселих святкувань , і не забувайте про безпеку свого майна!,- вкотре наголошують працівники Державної служби охорони.

УДСО при УМВС України

в Закарпатській області

дсо

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *