Міліцейські батальйони готуються штурмувати базу Правого сектора

Руслан2Тривожна інформація поступає сьогодні з Києва та Сходу України. В той час, як на Донбасі йдуть бої з військами сепаратистів, влада затіяла провокації всередині держави, намагаючись розігнати київський Майдан.

Майдан розганяв міліцейський батальйон “Київ1”, а це формування створене з колишніх беркутівців.

Іншим тривожним сигналом є інформація отримана “Трибуною” від бійців Правого сектору, вони стверджують, шо мають інформацію про можливий напад міліцейських підрозділів на базу Правого сектора на Донеччині.

-Готуємось до оборони бази, кажуть, що менти можуть штурмувати,  -повідомляє боєць Українського Добровольчого корпусу Руслан.

– Колишні  беркутівці відкрито нам кажуть,   якщо дадуть команду вони нас будуть рвати, коротше  нічого не помінялося. Наступними будуть інші добровольчі батальйони, – підсумував солдат.

Яка паскудь у керівництві держави придумала цей сатанинський план: ударити у спину бійцям, які стоять на вістрі українських збройних сил на околицях Донецька?

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

12 thoughts on “Міліцейські батальйони готуються штурмувати базу Правого сектора

 • 07.08.2014 at 20:18
  Permalink

  Я в ахуе..

  Reply
 • 07.08.2014 at 21:09
  Permalink

  ..Майдан уже не тот , что был. Он уже выполнил свою функцию. Остались там одни недалекие или “возбужненный”, или просто нетобразованно -тупые. Нужно понять, что украина сейчас переживает трудное время. Взят курс на европу, проводятся реформы – не все сразу. А тот сброд, что остался на майдане играет на руку России – агрессору.

  Reply
  • 09.08.2014 at 21:49
   Permalink

   нам може не подобатися Майдан сьогодні, але треба його переформатувати. А те, що зробив Кличко – закінчив те, що починала донецька банда. Знищені баракади – свідки злочинів, спалені палатки з особистими речами людей, побито громадян. Це вирішення проблеми перезавантаження держави? Це Європа?
   Ні, це ганьба.
   А ми ж пам”ятаємо, що люстрації не відбулося, злочинці не покарані. Дежавю 2005 р.
   І чи пам”ятає Кличко, хто йому порадив розібрати барикади в день приїду Генсека НАТО і засідання Радбезу ООН?
   влада може тішитися спокоєм на пару днів, володарі мерсів будуть сміливо по крові героїв їздити Хрещатиком. І це ради боротьби з сотнею агентів Медведчука чи кримінальних елементів, яких треба було просто арештувати за підозрою?
   Влада зганьбилася, при допомозі гебешників і київських титушок. Фу.

   Reply
 • 07.08.2014 at 21:23
  Permalink

  В Донбассе и Крыму мы все расхлебуем последствия кровавого майдана

  Reply
 • 07.08.2014 at 21:32
  Permalink

  И не боятся!!!!!!!! Что войска в обратку пойдут? Фейк все это. Люди уже не те. Если народ подымется, то беркутовцам и правителям глаз на жопу натянут. Не люблю правый сектор, но в обиду пацанов не дадим.

  Reply
 • 07.08.2014 at 22:17
  Permalink

  Автор статьи врет несколько раз.

  Первый раз – что батальон “Киев-1” создан из беркутни. Батальон “Киев-1” создан из 500 МАЙДАНОВЦЕВ, это первый территориальный батальон, созданный в Киеве, и в него ушли несколько сотен Майдана целиком.

  Второй раз – когда кошмарит наших читателей, рассказывая о том, что сегодня разгоняли “киевский майдан”. Какой там, нах, остался “майдан”??? Да у любого киевлянина спроси: с начала июня на Майдан начали массово заезжать титушки Медведчука, это видел весь город! Сейчас там медведчуковских “майдановцев” – 4 из каждых 5. Какой это, нах, “майдан”? Да чем скорее эту медведчуковскую шоблу разгонят, ТЕМ ЛУЧШЕ, чтобы эти СКОТЫ собой Майдан не позорили!

  В-третьих. Никакие “бойцы русланы” не готовятся ни к какому “штурму”, ХВАТИТ ВРАТЬ ! “Правый сектор” воюет очень хорошо, его в войсках уважают, и никто не будет в прифронтовой зоне штурмовать базу ПС неизвестно зачем – на войне другие законы.

  В общем … прекратите писать фигню. Ладно? Нормальный же, вроде, ресурс, а не медведчуковская подстилка.

  Reply
  • 07.08.2014 at 22:23
   Permalink

   Пора мусарню розганяти і набирати в міліцію нові, некорумповані кадри.

   Reply
 • 07.08.2014 at 22:25
  Permalink

  Батальйон Киів1 це виродки, що знущалися над людьми

  Reply
 • 08.08.2014 at 00:40
  Permalink

  Часто паркуюсь по роботі на майдані, підходять здорові хлопці-майданівці й просять на цигарки, раніше давав, а зараз посилаю,,,працювать або захищати Батьківщину!!!

  Reply
 • 08.08.2014 at 05:22
  Permalink

  Киев-1, набранный из добровольцев Самообороны и ПС, а не из Беркутов.
  Если б все бывшие Беркутята не были в зоне АТО, то они бы устроили такой матч-реванш этим придуркам что сейчас там сидят )))

  Reply
 • 08.08.2014 at 07:27
  Permalink

  После мутненькой, непонятной отставки Парубия всякого можно ожидать. Но майдан в Киеве (в теперешнем виде) – это пережиток какой-то, отрыжка…

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *