Мешканці Ужгорода забезпечили захисникам Артемівська безперебійне електроживлення (ФОТО)

Про це “Трибуну” повідомляє прес-офіцер сектору «С» Володимир Віват.

Військовослужбовці однієї з частин Збройних Сил України, які несуть службу на Артемівському напрямку, отримали в подарунок від громади Ужгорода автономний електрогенератор.

Як розповів військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник Микола Журавльов, який наразі знаходиться у відрядженні в зоні АТО, про потребу бійців у цьому пристрої він дізнався під час спільного виконання службово-бойового завдання поблизу лінії розмежування сторін.

На його заклик до ужгородців відгукнувся місцевий підприємець Микола Самскид, який передав частині новий бензиновий електрогенератор підвищеної потужності. За сприяння керівництва військового угруповання даний агрегат був доставлений на передові позиції військовослужбовців.

Як пояснив представник командування частини майор Олександр Вайландт,  старі генератори, які використовувались частиною, поступово виходять з ладу, тому подарунок ужгородців буде вельми доречним не лише в облаштуванні побуту військовослужбовців на передових позиціях, а й сприятиме якісній бойовій діяльності підрозділів, віддалених від стаціонарних ліній електроживлення.

Він також подякував як мешканцям Ужгорода, так і всім, хто в цей непростий час виявляє бажання та знаходить можливість надавати допомогу захисникам України.

Фото автора

журавльов журавльов2 журавльов3 журавльов4

 

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *