Мешканці Рахівщини обурені відкриттям ресторану “Гагарін” (ФОТО)

с.Кваси, Рахівський р-н., Закарпатська область, приватний санаторій Богатирьової і Ларіна. Добре, що санаторій працює, лікує фізичні вади людям, але власники санаторію травмують мораль, людську гідність та патріотизм до своєї держави України, виявляють неповага до культури і традиції місцевого населення Гуцульщини.

Нещодавно власникам санаторію прийшла  в голову ідея пофарбувати ресторан в кольори російського триколору  і лише після втручання сільської громади власники санаторію додали ще зелений колір. Трохи пізніше прийшла власникам ресторану ще більша дурь в голову і назвали ресторан ГАГАРІН, а чому не назвали ПУТІН ? Так би їм більше підходило, до чого ця назва ?

Всі патріоти Рахівщини і України вважають, що власники санаторію вони же члени Партії Регіонів – з банди зека Януковича своїми діями провокують населення України, яке любить і поважають свою державу, терпець в людей може швидко обірватися.

Степан Ковбаснюк

гагарін гагарін2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

5 thoughts on “Мешканці Рахівщини обурені відкриттям ресторану “Гагарін” (ФОТО)

 • 05.07.2015 at 18:01
  Permalink

  ДЕ РАХІВСЬКІ, ЯСІНСЬКІ ПСЕВДО ПАТРІОТИ-САМООБОРОНА, НАД НАМИ ЯНУКОВИЧІ ГЛУМЛЯТЬСЯ, СЕБЕ ПОЧУВАЮТЬ, ЯК НА ОКУПОВАНОМУ ДОНБАСІ, ЩО ВИ ЛИШЕ ХЛОПЧИКИ ПО ЗАМОВЛЕННЮ, СВОГО ПАТРІТИЗМУ НЕМАЄ, ЧЕКАЄТЕ ВКАЗІВКИ ВИ І МИ ЗНАЄМО ЧИЄЇ

  Reply
 • 06.07.2015 at 22:55
  Permalink

  Ви мені хоч очі виколіть, але ні триколора я не бачу, ані взагалі ніякої путінської пропаганди. Що поганого, що люди створюють нові робочі місця, ушляхетнюють місцевість? Ви ж самі написали, що добре що санаторій працює, то що поганого, що ресторація буде працювати? І як я бачу назва там не просто Гагарін, а Гагарін і Бокораш, ви ж самі фото виклали. Не шукайте привидів там де їх немає.

  Reply
 • 07.07.2015 at 11:06
  Permalink

  Досить не гарно писати не перевірені факти. Я знаю дизайн-бюро, яке робило дизайн і ресторації “Гагарін та Бокораш” (не просто Гагарін) та ще там є броварня “Ципа”. І ніякого путінського триколору там немає і бути не повинно було. Мені здається, що автору немає чого робити, а заздрощі очі заліпили. Люди створюють нові місця, дають роботу місцевому населенню, реклаують заклади по всій Україні, щоб на Закарпаття приїздило якомога більше туристів, а автор просто все паплюжить і не знає про що пише. Як на мене, то патріоти Рахівщини повинні стати на захист закладів, які допомогають розвивати цей регіон і відкривають його з гарної сторони для всього населення країни.

  Reply
 • 07.07.2015 at 14:14
  Permalink

  Поясніть мені, будь ласка, як білявці: а чим, власне, завинив Гагарін? За що його ставлять в один ряд із цим… ем… створінням?

  Назва ресторану, як вже було написано, “Гагарін та Бокораш”. Автор міг би хоч концепцією поцікавитися перед тим, як щось таке писати.Заразом і не виникало б запитань типу “до чого ця назва?”.

  Триколору я особисто теж не бачу. Що це за маячня така?

  Маємо абсолютну авторську некомпетентність і журналістську профнепридатність. Загалом матеріал підходить для особистого блогу, чи сторінки у соц. мережах (хоч і там він не зробив би честі авторові). Куди дивилася редакція, коли приймала рішення опублікувати цей маразм?

  Reply
 • 07.07.2015 at 19:47
  Permalink

  Марина,Марійка,Галина= Три в одній особі ти хоч сама розумієш про, що пишеш, твоя писанина маразм не свідомої людини

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *