Мешканець Чопа перешкоджав в’їзду громадян Угорщини на Закарпаття і вимагав від них гроші

наручникиОперативні працівники Ужгородського райвідділу міліції затримали мешканця Чопа, який перешкоджав в’їзду громадянам Угорщини на територію України без плати йому, а за відмову погрожував розправою.

13 червня близько 5-ої години ранку неподалік КПП “Тиса” мешканець міста Чоп не власному авто перекрив смугу руху, чим перешкоджав громадянам Угорщини потрапити на територію України. За проїзд він вимагав плату у 10 тисяч форинтів.

Водїї проігнорували вимогу правопорушника та об’їхали його автівку, далі зупинились на заправці, що неподалік. Обурений відмовою вимагач не заспокоївся та наздогнав іноземців. Вийшовши з авто з предметом схожим на пістолет знову почав вимагати гроші від громадян. На щастя з ним було двоє пасажирів, які заспокоїли товариша і сівши в машину втікли.

Потерпілі зателефонували в міліцію та повідомили про прикру подію. Вже менше ніж за годину працівники карного розшуку Ужгородського райвідділу міліції встановили та затримали злочинця, Відносно нього слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст.189 Кримінального кодексу України (вимагання). Правоохоронці встановили, що предмет схожий на пістолет не є зброєю ,а звичайною запальничкою. Досудове розслідування триває, готуються всі необхідні матеріали для направлення до суду.

Інформація Ужгородського РВ УМВС

Loading...