Мер Хуста купує голоси для Павла Балоги (фото)

Сьогодні пролунали перші дзвоники нового навчального року у закарпатському місті Хуст. Такою подією скористався ймовірний кандидат на перевиборах у виборчому окрузі №71 Павло Балога. Він руками мера міста Кащука роздавав подарунки школярам цього міста.

Кащук
Цікаво, що сам Павло Балога на шкільні лінійки чомусь не прийшов, не дивлячись на те, що директорів шкіл попередили про його майбутній візит.
Чому Павло Балога сам не прийшов роздавати подарунки, достовірно невідомо. Схожі акції відбулися в селах Іршавського та Тячівського районів, які входять до цього виборчого округу.
Такі акції є підкупом виборців. Ймовірно, Балоги знову збираються таким чином купити собі мандат.

Новини Закарпаття

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Мер Хуста купує голоси для Павла Балоги (фото)

 • 03.09.2013 at 10:27
  Permalink

  Ой, а коли Паша взагалі кудись сам приходив, сам шось робив???Його люди і в обличчя не впізнають))))))Балоги думають, що за гроші можна купити всіх і вся. Вітя там у фейсбуці взагалі мозок атрофував, не бачить , що у реальному житті робиться!! Не підемо ми за вас голосувати!! І не мрійте! Он був Павло у раді півроку, і шо? маємо щось із того? Фігу з маком маємо! Доста і з вас, і з нас!!!

  Reply
 • 03.09.2013 at 13:05
  Permalink

  Новини
  Дана акція в юридичному руслі на даному етапі не є підкупом виборців
  Ось якщо оголосять про вибори і він зареєструється як кандидат тоді ловіть і до суду

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *