Мати померлого закарпатця просить Генпрокурора не надсилати її скарги до його місцевих підопічних (ДОКУМЕНТ)

В минулому році “Трибуна” писала про перипетії наколо майна власника і засновника Приватного підприємства «СВЯС» Вашкеби Михайла, який після невдалої операції з пересадки кісткового мозку  помер 10 квітня 2009 року у 38-річному віці (Продажні судді та прокурори відбирають майно закарпатського покійника (ДОКУМЕНТ), Хто розірве порочне коло закарпатських прокуратури та суду). Одразу після смерті підприємця “друзі” шахрайським шляхом прихопили належну йому нерухомість, землю та майно підприємства.

Сім років мати померлого Товт Марія Семенівна добивається справедливості. І хоче відповіді на поставлені запитання:

Чому начальник відділу прокуратури області перебирає на себе процесуальні права та обязки, якими відповідно до ч.5ст.39 КПК України наділений лише прокурор області, а також прокурори вищого рівня?
Начальник відділу прокуратури області не знає чинного законодавства, або свідомо не бажає об’єктивного,відповідно до чинного законодавства, розслідування справи?
А можливо це вказівка прокурора області, якому доповідали матеріали провадження і який сам зацікавлений?
Чому у кримінальному провадженні,яке розслідується два роки не проведено майже жодної суттєвої слідчої дії,незважаючи на клопотання та скарги потерпілої?
Чому слідчі та процесуальні керівники укривають очевидні злочини ?
Чому розслідування доволі об»ємного кримінального провадження доручено наймолодшому слідчому, у якого відсутня,на наш погляд, достатня кваліфікація для розслідування злочинів даної категорії?
Чи може вказаний слідчий, а також слідчі даного відділення об’єктивно розслідувати вказане кримінальне провадження,якщо начальник відділення у свій час вживав всі заходи щодо тяганини та закриття справи?
Як довго можно розслідувати кримінальні провадження,надаючи при цьому можливість уникати відповідальності злочинцям?

У нас не має відповіді на вказані питання,у зв’язку з чим і просимо у Вас допомоги,звертаючи увагу на відсутність реакції прокуратури Берегівського району та прокуратури Закарпатської області.

На підставі викладеного Марія Семенівна Товт просить:

1.Не надсилати нашу скаргу для подальшого розгляду в прокуратуру Закарпатської області,оскільки відповідь начальника відділу даної прокуратури нам вже відома за результатами розгляду двох наших клопотань.
2.Вивчити матеріали справи в Генеральній прокуратурі,дати вказівки на вилучення справи із слідчого відділення Берегівської поліції.
3. У випадку виявлення порушень чинного законодавства притягнути до відповідальності винних.

.

товтphoto2(1)photo3

Loading...