Маленькі та дорослі мукачівці долучились до таїнства писанкарства (ФОТО)

23 березня  на базі Мукачівської міської центральної бібліотеки активісти ГО «Молодіжні ініціативи Закарпаття» провели перший із серії безкоштовних майстер класів з писанкарства.

«Ми розраховували залучити на цей майстер клас дітей молодшого шкільного віку, тому програма була побудована здебільшого на основах писанкарства. Ми мали на меті ознайомити малечу з історією, звичаями та обрядами пов’язаними з святкуванням Великодня. Розкрити таємницю символів та кольорів, які роблять писанку, не просто рукотворним дивом, а й талісманом, оберегом для кожного хто розписав її з світлими думками. Приємним сюрпризом стало те, що до процесу долучилися і дорослі, які з неменшою цікавістю слідкували за процесом. Всі набуті знання вони обіцяли використати вдома, що б давня традиція українського писанкарства не була втрачена у ритмі сучасного життя поміж планшетів, айфонів та безкрайніх просторів Інтернету» – розповіла одна із майстринь.

По закінченню учасники передали кращі свої роботи для благодійної ярмарки, яку організовує Мукачівська міська центральна бібіліотека ім.О.Духновича

Тих, хто не встиг долучитися до заходу, організатори запрошують приєднатися до наступних майстер класів, які будуть продовжуватися до Великодня:

26 березня – м. Мукачево, вул. Маргітича, 11 (Мукачевський будинок школярів) початок о 10:00.

28 березня – м. Берегово, Будинок школяра початок о 10:00

З 30 березня по 3 квітня – м. Ужгород, Музей архітектури та побуту.

На черзі міста Свалява та Іршава. (Слідкуйте за анонсами)

З собою потрібно мати – 3 білі, видуті яйця.

Всі інші матеріали (писачок, бджолиний віск, барвники, свічка та ін.) надає організатор.

Вітається участь у вишиванці

УВАГА: кількість місць обмежена, обов’язкова попередня реєстрація за тел.:

– 0993722227 (Катерина)

– 0508491707 (Тетяна)

писанка писанка2 писанка3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *