//Майдан вимагає віддати Турчинова під трибунал

Майдан вимагає віддати Турчинова під трибунал

майданБіля адміністрації президента України зібралися активісти, які вимагають рішучих дій на Сході країни від в.о глави держави України Олександра Турчинова, повідомляє у середу, 30 квітня, євромайданівець Віталій Уманець на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, в Адміністрації відбувається зустріч Турчинова із головами обласних адміністрацій.

Активісти принесли під будівлю плакати з написами “Хто захистить українців у Луганську?”, “Досить зливати Луганськ”, “Луганськ – це Україна”.

Водночас у соціальних мережах поширюється інформація, що цих вихідних на київському Майдані Незалежності планується провести чергове Віче з вимогою “трибуналу для Турчинова”.

Інформацію про збори на Майдані підтвердив Правий сектор на своїй сторінці у Facebook.

“Майдан варто збирати вже зараз, але для масовості та підготовки людей краще це зробити на вихідних. Після випуску з мільярдами українськими Януковича і Ко, провалу в економіці, завалу гривні, а головне – здавання української території та злочинної бездіяльності, Верховного головнокомандувача Турчинова народ хоче піддати трибуналу! Пам’ятайте: під час війни владу не критикують, але зрадників розстрілюють!”- сказано в повідомленні.

korrespondent.net

Loading...