Людина закарпатця Балоги в уряді Азарова дестабілізує ситуацію в мінекології України

канцурак20 квітня 2016 року Кабінет Міністрів України призначив заступником міністра екології та природних ресурсів Віктора Канцурака.

Канцурак В. відома одіозна особа, яка займала посади в Міністерстві надзвичайних ситуацій при міністрові Балозі В. директора Департаменту ресурсного забезпечення та резервів, заступника голови тендерного комітету Міністерства надзвичайних ситуацій, начальника управління Держкомзему у місті Одеса, директором департаменту заповідної справи в Міністерстві екології та природних ресурсів при Януковичу та його міністрах Миколі Злочевському та Едуарді Ставицькому .

Його діяльність  в Міністерстві екології та природних ресурсів в 2010 – 2014 роках запам’яталось великою кількістю корупційних скандалів, непрофесіоналізмом та фактично призвело до розвалу заповідної галузі України.

Призначення В. Канцурака заступником Міністра екології та природних ресурсів визвало обурення громадськості.  21 квітня провідні природоохоронні громадські організації України та 9 народних депутатів України виступили з вимогою до Володимира Гройсмана негайно відмінити це призначення.

27 квітня Володимир Гройсман публічно заявив, що звернеться до НАБУ з вимогою перевірити Віктора Канцурака а також озвучив, що міністри несуть відповідальність за кадрові пропозиції в міністерствах і не повинні вносити для призначення такі скомпроментовані кандидатури, як В. Канцурак.

28 квітня Міністр екології та природних ресурсів  Остап Семерак відсторонив від роботи свого заступника Віктора Канцурака, звинуваченого в корупції, на час службового розтеження.

Не звертаючи увагу на відсторонення від посади та слідство НАБУ, В.Канцурак надалі з’являється в Міністерстві екології та природних ресурсів і продовжує свою «фахову» роботу з розвалу заповідної галузі , якою займався активно при Януковичу.

Чи  не пора припинити це неподобство в Міністерстві екології України?

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *