Львівський апеляційний адміністративний суд зобов’язав Мукачівську міськраду фінансувати профтехучилища з міського бюджету

        Сьогодні (16.06) Львівський апеляційний адміністративний суд розглянув апеляційну скаргу Мукачівської міськради на постанову Мукачівського міськрайонного суду від 21 квітня цього року щодо фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) з міського бюджету Мукачева. Нагадаємо, що 21 квітня Мукачівський суд, розглянувши адміністративний позов голови ОДА Геннадія Москаля, визнав незаконним рішення Мукачівської міськради «Про міський бюджет на 2016 рік» і зобов’язав її внести зміни, врахувавши витрати на фінансування трьох ПТНЗ. Міськрада подала апеляцію, яка й стала предметом сьогоднішнього розгляду. Участь у судовому засіданні взяв особисто Г.Москаль.
Судова колегія Апеляційного адміністративного суду, розглянувши матеріали справи, підтвердила рішення суду першої інстанції. Згідно з сьогоднішньою ухвалою, рішення 6-ї позачергової сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 12 січня 2016р. №96 «Про міський бюджет м.Мукачево на 2016 рік» визнане незаконним і нечинним. Міськрада зобов’язана в місячний строк повторно розглянути й прийняти рішення про міський бюджет, врахувавши в ньому кошти на фінансування трьох розташованих у місті ПТНЗ.
– Постанова суду набрала законної сили і обов’язкова для виконання, – заявляє Г.Москаль. – Міська влада Мукачева зобов’язана фінансувати профтехучилища, так як це роблять усі інші міста обласного значення на Закарпатті. Необхідні кошти в міському бюджеті для цього є. Якщо ж у Мукачеві й далі захочуть погратися в «Ко туй майголовний фивник» (хто тут найголовніший начальник), нагадую, що невиконання судового рішення – це пряма підстава для розпуску міськради й призначення в Мукачеві позачергових виборів. І персонал трьох мукачівських профтехучилищ, і учні (серед яких чимало дітей із неповних сімей та сиріт) мають право отримувати зарплату й стипендію так само, як отримують в інших обласних містах Закарпаття.
Нагадаємо, що з початку 2016 року Мукачівська міськрада, грубо порушуючи законодавство, навідріз відмовилася фінансувати три розташовані в місті ПТНЗ. У результаті близько п’ятсот чоловік персоналу та двох тисяч учнів залишилися без зарплат і стипендій. У лютому цього року доведені до відчаю дорослі й діти заблокували міжнародну трасу й пікетували Мукачівську ратушу, вимагаючи виконати закон у частині фінансування профтехучилищ. В інших обласних містах області жодних проблем із фінансуванням ПТНЗ не було й немає.

москаль

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Львівський апеляційний адміністративний суд зобов’язав Мукачівську міськраду фінансувати профтехучилища з міського бюджету

 • 16.06.2016 at 17:28
  Permalink

  Рішення судів влада має виконувати!
  Щеб мукачівську раду заставити виконати рішення по позашкільним закладам освіти, яке вже другий рік ніяк не виконано! Мало того усілякими способами юристи та чиновники вз Ратуші ухиляються від виконання рішення Львівського апеляційного адмінсуду, що тягне за собою кримінальну статтю.

  Reply
 • 16.06.2016 at 17:32
  Permalink

  Хто буде розгрібати ті авгієві конюшні після багаторічних афер сім’ї Балоги, там на сто томів криміналу чекає правоохоронців робота. За кимось давно тюрма плаче.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *