Киянин, який убив закарпатця на базі відпочинку, може уникнути справедливого покарання

битаТак вважає активіст з Хуста Роман Келемен, який першим повідомив у соціальних мережах про цю подію, а потім розмістив відео, у якому донька вбитого розповідає про додаткові, приховувані від громадськості обставини цього злочину.

“Ну що, друзі, як ви думаєте, чи уникне вбивця покарання? Думаю, що так і ось цьому доказ. Затримання відбулось і СВ Хустського МРВ УМВС порушено кримінальне провадження за ст. 115 ч.2 (умисне вбивство) – санкція карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років, або довічним позбавленням волі. Далі пішло “рішалово” і Хустською міжрайонною прокуратурою оголошено про підозру 34-річному киянину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Також, за поданням прокуратури судом обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але вже санкція за цей злочин вже зовсім інша – карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років. Потім далі підуть пом’якшуючі обставини і він дійде до умовного засудження або років так до 5-ти реального і через два роки вийде на волю і знову приїде відпочивати на Закарпаття з битою”, – пише Р.Келемен.

Тому Роман Келемен закликає народних депутатів Верховної Ради від Закарпаття написати відповідні заяви на Генерального прокурора України.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *