Київські фахівці проводять діагностику закарпатських дітей

діти3Сьогодні до Закарпатті  прибули провідні фахівці Національного Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова Національної академії медичних наук України – кандидати медичних наук Марія Руденко, Олена Трембовецька, та Валентина Гармаш.

Уже понад 10 років двічі на рік, незважаючи на всі складності в державі, столичні лікарі приїжджають до Срібної Землі за сприяння та під патронатом нашого земляка, заслуженого лікаря України, професора, доктора медичних наук, заступника директора згаданого вище інституту Василя Лазоришинця.

Як прокоментував Василь Лазоришинець, на жаль, останнім часом на Закарпатті побільшало народження дітей із вадами серця. Тому дуже важливо регулярно здійснювати діагностику захворювань. «Торік нашими фахівцями було оглянуто 392 дитини. 120 було проведено оперативне втручання, тобто операція в столиці», — підкреслив Василь Васильович.

Нині фахівці з Києва приймають діточок на базі Хустської районної поліклініки. А завтра їх вже чекають пацієнти в обласній дитячій лікарні, що знаходиться в Мукачеві.

Слід зазначити, що восени київські лікарі знову завітають до Закарпаття.

Іван Берец

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *