Кров бійців Правого Сектору та міліціонерів лежить безпосередньо на керівництві держави, яке не бачить контрабанду на Закарпатті – Федака

Про це в мережі Фейсбук повідомляє журналіст Павло Федака.

Вчора побував на базі імпровізованого антитерористичного центру під Мукачевом. І представники міліції, і представники СБУ виглядали пригніченими, дещо розгубленими. Було ясно, що вони в цій ситуації вже нічого не вирішують і питання розглядається на найвищому державному рівні.
У спілкуванні з простими міліціонерами з’ясував, що вони не схильні до переговорів і вважають за необхідне знищити представників Правого Сектору, які закріпились поблизу села Лавки. Зрозуміло, що в їх позиції ключовим моментом була жага помсти за пораненими товаришами.
На жаль, ці люди не розуміють головного, що вони разом з рядовими бійцями Правого Сектора стали заручниками ситуації навколо мегаконтрабанди цигарок, котра шурує через Закарпаття і живить кримінальні клани Балог та Ланя, а керівники закарпатських СБУ, прокуратури, МВС, прикордонної служби знімають з неї вершки у вигляді мільйонних прибутків у доларовому еквіваленті для себе та найвищого керівництва держави.
Хочу заявити, що кров бійців Правого Сектору та міліціонерів лежить безпосередньо на керівництві держави, зокрема і на Президенту України Петру Порошенку, який вперто не хоче бачити злочинної діяльності кримінального спрута на Закарпатті.

перестрілка

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Кров бійців Правого Сектору та міліціонерів лежить безпосередньо на керівництві держави, яке не бачить контрабанду на Закарпатті – Федака

 • 15.07.2015 at 19:44
  Permalink

  Це мало статися давно, років десять-пятнадцять тому! Клнтрабанда викинула виклик державі. Невже вищі органи державного управління не бачили і не знали? Знали! І не робили нічого!
  Балога В.І. і його банда стоїть у витоків усії вирубок, лісу, контрабанди нафтопродуктів, контрабанди на кордонах, яку не поділив із злочинцем, гвалтівником , рекетиром і нардепом Ланьом М.(Блюком) усі потоки на Закарпатській митниці. Скільки Клан Балоги скалічив людських доль, від скількох відібрали незаконно бізнес, придушили, віджали. Скільки роздерибанили це злодійське угрупування Балоги земель, майна, відібирали у людей приміщення, звільняли неугодних працівників, які мали свою думку і не боялися перечити корумпованим керівникам, призначених Балогами. Скільки закрили закладів, яким в око Балоги упали їх землі, на яких вони розміщені?
  Чому лише в мукачеві ввели плату медицину, за що таке “щастя” впало на хворих людей у місті, єдиний медзаклад в Україні, про який няньо Балога прозвітував міністру Квіташвілі, що пілотний проект у мукачівськфі ЦРЛ вдався! Та щоб він здох, що людям таке на голву навісив. Чому усі вищі органи влади не можуть навести порядок із судами та аферистками сімі Балаж Надії,матері з фальшивим дипломом та дочки бвивці Балаж Надії та Наталії, скільки можна тероризувати усе суспільство двом хвойдам свідомісю громадян. Скільки ще будуть замовчувати, що увесь дерибан у Мукачеві іде не лише самим Балогою, а і колишнім нашим заможним земляком Алексом Ровтом, який нині проживає в США і під його дудку відбираються силою центральні страі будинки! Чому про цього таємного сірого кардинала Алекса Ровта ніхто не пише?
  І на самкінець, люди не піддавайтеся на провокації балог, цей хитрий лис усі роки мав нас за рабів, лохів та бидло. Маймо хоч тепер гідність і не мовчім, звертайтеся, пишіть, волайте в усі дзвони, про факти знущання, приниження вашої гідності.

  Reply
 • 15.07.2015 at 22:45
  Permalink

  У нашому краї давно вже справжнісінький феодалізм. У Мукачеві й поготів.Всюди заправляють родичі, куми, жополизи завидівського клану. На різні посади призначаються не професіонали, а ті хто більше заплатить плюс особисто віддані, не біда, що тупі. Тому нема робочих місць з гідною зарплатнею, бо нормальний інвестор сюди не прийде, бо обдурять. Люди зубожіли, немають грошей навіть на ліки. Тому й надання ритуальних послуг зараз є прибутковим бізнесом. Це геноцид
  .Є питання, які вирішуються на державному рівні, але є багато чого, що запросто можна вирішити на місцях, але не вирішують, бо бідними та знедоленими людьми легше управляти. Бидлоту, що напхалася за 17 років у Мукачево і спохабила його, треба гнати туди, звідки вилізли. В нашому місті, є прекрасні люди, інтелігенція, корінні мукачівці, які можуть дати раду всім наболілим питанням, лиш треба витравити бидлянське жульйо. Якби не ПС то ми б іще довго сиділи в цьому болоті.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *