Корупцію і брехню в Чопській міськраді подолати неможливо (ВІДЕО)

суддя ЛемакВідбулося чергове судове засідання по справі зобов’язання Чопської міської ради у наданні інформації на інформаційні запити. Міський голова Чопа відрядила  на суд трьох приватних адвокатів. Оплачує їм бюджетним коштом за те, щоб ті затягували завідомо програшну для неї адміністративну справу якомога довше.

Ось, що з цього приводу пише в мережі Фейсбук громадський активіст Лариса Ступак.

Невідома хвороба косить головиху та її найманців приватних адвокатів.
Ви ще не забули, що на початку грудня я подала позов до суду на корупційного міського голову, яка не надала мені, згідно ЗУ “Про доступ до публічної інформації” копії всіх рішень виконкомів за період, поки містом править саме вона- липкорука підтасовщиця рішень. У зв”язку з тим, що рішення із архиву нею постійно підмінюються та переписуються, активісти ГО “СНК-Чоп” вирішили получити всі копії рішень виконкомів та сесій у паперовому вигляді. Вже рік я намагаюсь получити цю публічну суспільно-важливу інформацію. Марно. Цариця сидить на них, як квочка і не збирається показувати громаді. Суд не може приступити до розгляду адміністративної справи по суті вже протягом тривалого часу, тому що Чопська міська рада постіно хворіє.
Корупцією і брехнею заразитися легко. Вилікуватись майже неможливо.
Ось так проходять чисельні судові засідання…

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *