Кореєць з фальшивим паспортом намагався перетнути кордон на Закарпатті

паспорт2Сьогодні близько півночі на виїзд з України в Угорщину прибув автобус марки «NEOPLAN». Один з пасажирів цього автобуса для проходження паспортного контролю надав паспорт громадянина Республіки Корея.

В інспектора прикордонної служби виникли підозри стосовно фіктивності даного документа і він провів детальний огляд паспорта з використанням спецзасобів. Під час перевірки інспектор виявив, що деякі сторінки в дійсному паспорті вклеєні з іншого паспорта. Окрім того, було виявлено ще ряд підробок.

Підробивши паспорт, громадянин Республіки Корея намагався незаконно перетнути кордон, тому на нього складено протокол по Ст. 204-1 Адміністративного Кодексу України. По даному факту прикордонники проінформували Ужгородський відділ Національної Поліції у Закарпатській області та направили повідомлення про виявлення ознак вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст. 358 КК України.

У зв’язку з нетяжким складом злочину корейця, поліцейські його не затримували. Відтак він очікує на суд за адміністративне правопорушення в Україні, повідомили у прес-службі Чопського прикордонного загону.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *