Контрабандисти побили скло в автомобілі начальника одного з відділів прикордонної служби на Закарпатті

авто2Військовослужбовці Державної прикордонної служби продовжують активно протидіяти протиправній діяльності на державному кордоні. У відповідь контрабандисти чинять неабиякий спротив, нерідко погрожують охоронцям кордону розправою та завдають шкоди їх особистому майну.

авто1Так, учора невідомі побили скло в автомобілі начальника одного з відділів прикордонної служби Мукачівського прикордонного загону. Цьому передували активні дії прикордонників щодо протидії контрабандній діяльності місцевих жителів. Врешті свою невдоволеність діями прикордонників зловмисники висловили шляхом пошкодження автомобіля співробітника прикордонного відомства.

У прикордонному відомстві переконані, що тиск на співробітників Держприкордонслужби збільшується пропорційно тому, як посилюються заходи із протидії злочинності на державному кордоні.

За усіма подібними випадками було проінформовано правоохоронні органи та вжито усіх заходів задля захисту прав військовослужбовців, які охороняють кордон України, повідомляють у прес-службі Мукачівського прикордонного загону.

Loading...