Командир закарпатської бригади спростував заяву розповсюджену від його імені (ВІДЕО)

Командир 128-ї гірсько-піхотної бригади Герой України полковник Шаптала Сергій Олександрович:

«Я ознайомився в Інтернеті з заявою, яка була адресована Президенту, де висловлюється негатив про Генеральний штаб, і нібито підписана мною і зборами офіцерів. Я це не підтверджую. Жодної процедури проведення офіцерських зборів дотримано не було. Я вважаю це наклепом на Генеральний штаб».

Прес-служба Генерального штабу також розповсюдила з цього приводу заяву.

Прес-служба Генерального штабу Збройних Сил України уповноважена заявити, що відкритий лист зборів особового складу деяких військових частин, які брали участь в бойових діях на Дебальцевському плацдармі протягом січня-лютого 2015 року, розглядається як провокація, спрямована на дестабілізацію ситуації в Збройних Силах України.

Автори звернення свідомо маніпулюють подіями, включаючи до складу підписантів військовослужбовців, в тому числі офіцерів, що не мають жодного відношення до цього листа. Зокрема, Генеральний штаб володіє інформацією, що офіцерські збори у 128-й гірсько-піхотній бригаді з зазначеного питання не проводилися; особовий склад 40-го окремого мотопіхотного батальйону нині перебуває в пункті постійної дислокації та у відпустках; лист від імені особового складу 54-го окремого розвідувального батальйону одноосібно підписав старшина підрозділу, процедура зборів особового складу підрозділу дотримана не була.

Неконструктивна критика дій керівництва штабу АТО та штабу сектора «С», безпідставні вимоги тотальної заміни всього керівного складу не сприятимуть зміцненню боєздатності та морально-психологічного стану підрозділів, що беруть участь у антитерористичній операції на сході України.

Водночас Генеральний штаб ЗСУ завжди адекватно реагує на конструктивну критику та готовий до співпраці з авторитетними та незаангажованими військовими експертами та аналітиками. Триває об’єктивне та неупереджене розслідування за фактами дій деяких військових командирів в ході проведення Дебальцевської операції. За його наслідками буде дана правова оцінка дій кожної посадової особи.

Понад 100 українських військовослужбовців за виявлені мужність та героїзм під час бойових дій на Дебальцевському плацдармі представлені до державних нагород. Триває процес призначення на вищі посади командирів, які продемонстрували у ході бойових дій такі якості українського воїна, як мужність, героїзм та високий рівень підготовки. Велика група офіцерів ланки «батальйон-бригада» висувається на вищі посади. Бойовий досвід наших Героїв уважно вивчається в навчальних центрах Збройних Сил України і використовується в ході підготовки мобілізованих військовослужбовців.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *