Колишній очільник Рахівщини визнав факт роздачі земель підставним особам (ВІДЕО)

Голова Закарпатської правозахисної організації “Справа і честь” Микола Кокіш-Мельник звернувся до Генерального прокурора України В.Шокіна з заявою про вчинення злочина колишнім Головою Рахівської РДА Д.Андріюком, який оформив на підставних осіб близько 20 га землі в районі полонини “Кречунєска”.

Прокуратура Закарпатської області та Державна сільськогосподарська інспекція Закарпатської області не бачать протиправних дій колишнього посадовця.

Тому громадський активіст Микола Кокіш-Мельник оприлюднив віде о на якому чітко видно, що колишній очільник Рахівщини визнав зловживання землею. Тодішній голова Рахівської РДА на зустрічі з селянами заявив  про те, що 16 га землі було передано на підсавних осіб бо не було іншого способу отримання землі “інвестором” (друга хвилина відео).

справа3

справа2 справа

Loading...

3 Відповідей

  1. НАРОД сказав:

    Не бачать міліція і прокуратура бо в них зелений погляд від долі долярової…якби справа стосувалася простої людини то там вони молодчики а так ….

  2. Рахівщина сказав:

    Чому громадскість бачить злочини, а прокуратура і міліція яка має всі доступи до інформації і це її обовязок не бачить злочин, а якщо бачить то лише для того щоб забрати хабар від злочинця і закрити справу

  3. РАХІВ сказав:

    Правоохоронні органи, прокуратура, суди для того щоб відкрити кримінальну справу проти злочинця і довести до судового закінчення. Людина яка виявила злочин повинна дати хабар щоб відкрили кримінальну справу, розжувати і запхати в рот липовим правоохоронцям, а той на кого відкрили кримінальну справу повинен дати хабар щоб закрили кримінальну справу. За таким принципом працюють правоохоронні органи, прокуратура і суди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + two =