Колишній очільник Рахівщини визнав факт роздачі земель підставним особам (ВІДЕО)

Голова Закарпатської правозахисної організації “Справа і честь” Микола Кокіш-Мельник звернувся до Генерального прокурора України В.Шокіна з заявою про вчинення злочина колишнім Головою Рахівської РДА Д.Андріюком, який оформив на підставних осіб близько 20 га землі в районі полонини “Кречунєска”.

Прокуратура Закарпатської області та Державна сільськогосподарська інспекція Закарпатської області не бачать протиправних дій колишнього посадовця.

Тому громадський активіст Микола Кокіш-Мельник оприлюднив віде о на якому чітко видно, що колишній очільник Рахівщини визнав зловживання землею. Тодішній голова Рахівської РДА на зустрічі з селянами заявив  про те, що 16 га землі було передано на підсавних осіб бо не було іншого способу отримання землі “інвестором” (друга хвилина відео).

справа3

справа2 справа

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Колишній очільник Рахівщини визнав факт роздачі земель підставним особам (ВІДЕО)

 • 28.03.2015 at 10:14
  Permalink

  Правоохоронні органи, прокуратура, суди для того щоб відкрити кримінальну справу проти злочинця і довести до судового закінчення. Людина яка виявила злочин повинна дати хабар щоб відкрили кримінальну справу, розжувати і запхати в рот липовим правоохоронцям, а той на кого відкрили кримінальну справу повинен дати хабар щоб закрили кримінальну справу. За таким принципом працюють правоохоронні органи, прокуратура і суди.

  Reply
 • 28.03.2015 at 14:09
  Permalink

  Чому громадскість бачить злочини, а прокуратура і міліція яка має всі доступи до інформації і це її обовязок не бачить злочин, а якщо бачить то лише для того щоб забрати хабар від злочинця і закрити справу

  Reply
 • 29.03.2015 at 00:39
  Permalink

  Не бачать міліція і прокуратура бо в них зелений погляд від долі долярової…якби справа стосувалася простої людини то там вони молодчики а так ….

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *