Колишній “губернатор” Губаль задобрює виборців білетами в цирк (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє правозахисник Роман Келемен (орфографія та стилістика автора).

Вибори вийшли на фінішну пряму , рейтинги Губаля не дуже високі та очолюваної ним партії ЄЦ . Рейтинги та опитування показують , що Губаль провалює виборчу компанію ЄЦ. Він балотується в обласну та районну раду , хотів навіть подавати кандидатуру на сільського голову . Все рівно куди, лиш щоб біля бюджету та владного крісла. Статки його зросли в рази за період 5 років у владі. Очолюваний ним район 5 років і перебуванні головою ОДА пасе задніх, на 100 000 населення 8 тис. працюючих . Район на 98 % дотаційний але це з цього побудувалось : пекарня , кондитерський цех , вівчарник, 2 будинки, 5 етажний млин , квартира в Ужгороді , 15 автобусів , легкові автомобілі , землі …

А зараз в період виборчої компанії охороник- водій , його колишній прес-секретар постійно знаходяться в Хусті . В Губаля зараз або він виграє вибори, або він буде винен Балозі дуже багато і піде в небуття . Тому зараз йде здобрення виборця всіма можливими і неможливими методами , дарує і жертвує екс-губальнатор всім і все, кому обіцянки , кому хлібом , кому грошима , дарить в селі Н.Бистрий машину на амбулаторію ( до речі підкуп виборців) . Зверну увагу ще на один факт, в Хусті приїхав цирк і дітей з шкіл району масово почали возити в цирк . Це була така собі виборча технологія, а от хто розраховувався за білети ? Є правда один тільки встановлений факт , що за це оплачував Губаль з власного карману (фото додається ).

циркцирк2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Колишній “губернатор” Губаль задобрює виборців білетами в цирк (ДОКУМЕНТ)

  • 20.10.2015 at 11:51
    Permalink

    та уже му сегінинови лем на білети у цирк устає, всьо бабки уже ся не сиплять із неба…

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *