Колишній директор Закарпатського драмтеатру не здивований корупційною складовою в закладі (ВІДЕО)

рошкоСвою думку з приводу проблем в Закарпатському обласному драмтеатрі висловив і його колишній директор Анатолій Рошко, який пояснив, що корупційна складова в українському театрі існувала завжди і існуватиме доти, поки Міністр культури України отримуватиме 300 євро, а прибиральник у Парижі  5000  євро. Закарпатський театр є самим занедбаним в Україні, 20 мільйонів гривень, потрачених на його ремонт пішли невідомо куди, стверджує Анатолій (детальніше у відео).

Як уже повідомляла “Трибуна”, 19 квітня в Ужгородському міськрайонному суді визначали запобіжний захід для директора Закарпатського облмуздрамтеатру Василя Марюхнича.

Врешті обрали домашній арешт строком до 16 червня із забороною покидати домівку у нічний час (з 6:00 до 22:00).

 Нагадаємо, днем раніше військова прокуратура Ужгородського гарнізону звинуватила у вимаганні хабара розміром 2 тисячі гривень від місцевого комісара Миколу Журальова за проведення благодійного концерту для учасників АТО.

Cправа тягнеться з 29 березня, коли почалися перемовини за оренду залу. А саме затримання і, власне, передача коштів, відбулися 18 квітня.

«Знайдена у моєму кабінеті сума не була призначена для особистого користування”, – пояснив директор театру Василь Марюхнич. За його словами, ці кошти призначались для розрахунку з підлеглими залученими до благодійного концерту в позаурочний час.  У свою чергу, військовий комісар м.Ужгород Микола Журавльов запевнив, що не був проти заплатити техперсоналу, однак, хотів це зробити самостійно. На що директор, за його словами, відповів: “У нас є стара система. І я не буду її ламати”….

Перед початком судового засідання військовий комісар М.Журавльов мав розмову з працівниками культури, яким пояснив свою позицію з цього питання.

Відео clipnews.info

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *