Чому в Ужгороді збивають пішоходів (відео)

Поїздивши недавно обласним центром Закарпаття після тривалої паузи, я знову полоскотав свої нерви від пішоходів-«смертників»…

Вічна війна почалася в 20-му столітті, і яка триває і триватиме ще довго – війна між водіями та пішоходами. У цій статті ми спробуємо показати пішоходам, чому вони не мають переваги перед транспортним засобом.

Поїздивши недавно обласним центром Закарпаття після тривалої паузи, я знову полоскотав свої нерви від пішоходів-«смертників». Ясна річ, що мої слова нічого не значать, а хтось подумає, що я (адміністратор) розповідаю вам байки, але думаю більшість людей, і не тільки водії але й пішоходи підтримають мене.

В Ужгороді, та й не тільки, у пішоходів відключений інстинкт самозбереження, і вони думаю що я моторний, що зі мною нічого не станеться. Але хочеться вас розчарувати, ви не Безсмертний, і переходячи дорогу будь то на пішохідному переході або ж де те в недозволеному місці, ви піддаєте в першу чергу себе, а потім вже водія.

Отже до чого я веду, вчора покатавшись по місту, я 4 рази мало не збив пішохода. Ви скажете літати менше треба і так далі. Ну поспішаю вас розчарувати, в таку погоду не політаєш, та й рухаючись зі швидкістю 40 км на годину це не швидко, але і на такій швидкості зупинити свій транспортний засіб моментально просто нереально.

Розберемо кожен момент окремо. Пішохід жінка вийшла на проїжджу частину, хоч і на пішохідному переході, не переконалася в тому, що я зупинився або чи зможу я взагалі зупиниться почала переходити впевнено дорогу, по ожеледі. А що було б, якби вона посковзнулася? Я б не зміг зупиниться, так як відстань до пішохода було приблизно метрів 6.

Далі рухаючись по вулиці Загорській з боку суду, на повороті в бік Дастор, жінка не подивившись! Навіть в сторону почала переходити дорогу. Я спеціально звертаю увагу на пішоходів, так як своєї голови вони не мають. Благо на дорозі був чистий асфальт і я зміг загальмувати.

Рухаємося далі. Площа Петефі, поворот на вулиці Швабська. Світлофор, для машин горить зелений, пішоходам відповідно червоний. Повертаючи на вулицю Швабська, раптом не з того не з сього два пішоходи почали переходити дорогу в бік вулиці Мукачівській. Кількісні був затиснутий секунд 10. Питається: у людей голова є? Перше правило яке повинен виконувати пішохід, переходячи дорогу – подивитися ліворуч, і тільки потім почати маневр перетинання дороги.

Останній випадок був ну просто вибухом мозку. Жінка доросла, МАТИ, вела дитину по проїжджій частині попутно транспортним засобам. Все б нічого якби паралельно дорозі не було тротуару, а також дитина була б ближче до узбіччя а не знаходився ближче до проїжджої частини. Подібним рішенням пройтися по дорозі жінка не тільки піддала дитину небезпеки, вона вела його, не захистивши собою від транспортного потоку.

Я не знаю, звичайно, що змушує людей жертвувати своєю шкурою, що б показати що пішохід пуп землі на дорозі.

Для тих, хто все-таки думає, що водії козли, і спеціально давлять людей, раджу вам подивитися відео, яке сподіваюся, відкриє вам очі і змусить задуматися, а чи правильно я поступаю.

Будьте уважні на дорозі!

Ужгород.інфо


Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + seventeen =