Керманичів Закарпаття потрібно відправляти у відставку – Микола Княжицький

княжицькийПро це у мережі Фейсбук повідомляє нардеп Микола Княжицький.

Закарпатті терміново потрібні сильні, незалежні від місцевих “царів” голова адміністрації , керівники силових підрозділів.

У Донецьку все почали розпалювати представники місцевих влад і олігархів. Пам’ятаєте? Росіяни втрутилися пізніше. У Закарпатті є “своя” армія, яку ми побачили, деякі священники своєї церкви (УГКЦ незалежна від Блаженнішого Святослава і напряму підпорядкована Ватикану), свої “русини”. Їх усіх хтось підтримує, фінансує за контрабандні кошти, які крадуться у кожного українця. Вибудували цю систему Медведчук і його вихованці, що потім пересварилися і з ним, і між собою. Хтось з них відробляє російські гроші, хтось мріє очольти нову маленьку європейську країнку. Але Україну вони нищать. Потрібно терміново призначати туди сильного незалежного керівника з підтримкою і президента і уряду. З новітньої нашої історії ми бачимо, що там, де такі керівники є чи були порядок наводився швидко.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *