Керманичі закарпатських РДА займають свої посади незаконно – Кабмін (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у листі Міністра Кабінету Міністрів Остапа Семерака на ім’я голови Люстраційної комісії Закарпатської області В’ячеслав Харченко. 

Кабінет Міністрів не вносив на розгляд Президента України подання стосовно кандидатур , призначених Президентом України 24 жовтня 2014 р. тимчасово виконуючими обов”язки голів райдержадміністрацій Закарпатської області.

Раніше В’ячеслав Харченко звернувся до керівників держваи з приводу  неконституційних розпоряджень Президента України Петра Порошенка від 24 жовтня 2014 р. про призначення тимчасово виконуючих обов’язки голів районних державних адміністрацій в Закарпатській області.

Такого поняття “тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністраці” нема ні в Конституції Ураїни, ні в Законі України “Про місцеві державні адміністрації”. Навіть Янукович не робив подібних речей інформував голови Люстраційної комісії Закарпатської області .

Цікаво, що від президента України відповіді не послідувало.

 

харченко

 

Харченко2 харченко3

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Керманичі закарпатських РДА займають свої посади незаконно – Кабмін (ДОКУМЕНТ)

 • 03.12.2014 at 13:13
  Permalink

  Та той Порох – перший зрадник України!!
  В кожному місті, районі має керувати насамперед громада

  Reply
  • 03.12.2014 at 16:40
   Permalink

   О!!!! Та це розкладає всі крапки над і. Тепер зрозуміло, чому наш пан тво Тимченко так старається зробити кадрові зміни, бо є в нього чуйка, що піде він на.Х……, та й хоче собі десь місце пригріти, коло владного корита Кить ся не вдасть стати головою без приставки тво, то хоть на місто даякого начальнику відділу ся пристроїть. Освітянином ще не був, там би ся хоть даякої людяності навчив.Бо як практика показала, дохтор з нього ниякий, і никому не нужний…..

   Reply
 • 03.12.2014 at 21:25
  Permalink

  Ці призначенці мали б самі написати “презіку”, що най вкаже, згідно якого закону відбулися ті “призначення”. Ну і звісно, не погоджуватись на такі призначеня. Бо у такому випадку всі рішення та розпорядженя таких керманичів можно оскаржувати у сіді..

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *