Керівництво Закарпаття вручило 128-й бригаді передане з Америки сучасне військове обладнання

Зважаючи на велику потребу в сучасних військових спецзасобах, Геннадій Москаль разом зі своїм заступником Михайлом Рівісом відвідали у Мукачеві військову частину, щоб виконати почесну місію – передати від нашого земляка за океаном необхідні речі, які так потребують закарпатські бійці в зоні АТО.
Надсучасне військове приладдя, серед яких камельбеки, монокуляр, квадрокоптер та прилад нічного бачення, керівник краю особисто вручив 128-ій гірсько-піхотній бригаді.
– Головне, щоб це обладнання рятувало життя нашим землякам, які захищають українські землі на сході країни, – зазначив Геннадій Москаль. – Особливо воно пригодиться в тих випадках, коли активізуються диверсійно-розвідувальні групи бойовиків, переміщення та місце знаходження яких допоможе виявити саме квадрокоптер. До речі, працюючи на Луганщині, я ще такого сучасного безпілотного літального апарату не зустрічав!
Його підтримав  і т.в.о. командира 128-ї бригади Іван Стахів, якому також вперше потрапив до рук американський спецзасіб. Уважно оглянувши подарунок, підполковник зауважив, що технологічні можливості використання цього квадрокоптера  дозволять виконувати широкий спектр завдань у фіксуванні та картографуванні. «Особлива функція цієї моделі – автоматичне повернення. Квадрокоптер чітко тримає горизонт у будь-яку погоду й чутливо реагує на команди користувача. Відео- та фотозйомки високої якості допоможуть чітко фіксувати місця переховування бойовиків», – розповів досвідчений полковник.
А от «штучне котяче око», як ще в народі називають прилад нічного бачення, також не менш цінна річ у темряві для розвідників, як монокуляр, камельбеки (спеціальні термоси), налокітники та наколінники. Тож військові були дуже вдячні керівництву краю у реальній допомозі та підтримці, і запевнили, що й надалі виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною та народом України.
У свою чергу Михайло Рівіс з гордістю назвав ім’я справжнього патріота країни та мецената, котрий надіслав вкрай потрібні спецзасоби. Це – Чізмар Анатолій, який родом із Виноградова, три роки тому виїхав до Америки. Успішний підприємець серйозно перейнявся проблемами  наших бійців в АТО, тому активно підключився допомогти у військовому спорядженні, заручившись підтримкою обласної влади.
Нагадаємо, 128 гірсько-піхотна бригада брала участь у визволенні Станиці Луганської, обороні Маріуполя та боях у Дебальцеві. Понад 300 бійців бригади за мужність та героїзм відзначено високими державними нагородами, а двоє удостоєнні звання Героя України.

Прес-служба Закарпатської ОДА

москаль москаль2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *