Керівництво патрульних Ужгорода не бажає штрафувати власного водія-порушника (ДОКУМЕНТ)

  Про це повідомляє “Спеціальний контроль”. Ще в грудні 2015-го року ми звернулися до керівництва поліції Закарпаття щодо порушення ПДР водієм службовго автомобіля Патрульної поліції Ужгорода марки HYUNDAI SONATA, д.н.з. 2812. Ми довго чекали на відповідь, нам повідомляли, що ведеться службова перевірка.

Нагадаємо Вам, що водій автомобіля Патрульної поліції неодноразово порушував вимогу знаку 5.16 «Напрямки руху по смугах» та їхав прямо зі смуг руху які призначені для повороту. КУпАП ч. 1 ст. 122 чітко вказує, що за порушення вимог дорожніх знаків передбачається штраф у розмірі 255 грн.

/

Ми навіть зробили експериментальне порушення ПДР, так само порушили вимогу знаку 5.16 «Напрямки руху по смугах», зі смуги яка призначена для повороту ліворуч, поїхали прямо. Ми одразу оплатили штраф, показуючи громадськості те, що перед законом мають бути всі рівні. Ми чекали, що співробітники Патрульної поліції Ужгорода візьмуть з нас приклад – визнають свою провину та понесуть відповідальність згідно закону. Час минав і стало зрозуміло, що патрульні вважають себе вище закону і спокутувати свою провину не збираються.

/

І ось нарешті ми отримали довгоочікувану відповідь. Вона нас не здивувала, ми чекали, що керівництво Патрульної поліції Ужгорода усіма спрособами намагатиметься вигородити своїх водіїв-порушників. Керівництво Патрульної поліції Ужгорода признало порушення ПДР патрульними поліцейськими. Але у зв’язку з тим, що дані поліцейські зарекомендували себе з позитивної сторони під час виконання службових обов’язків, а також, що правопорушення є малозначним та не спричинило створення аварійної ситуації їм було зроблене усне зауваження відповідно до ст.22 КупАПу.

Ось і маємо те, що Патрульна поліція крутить законом як хоче – чужих карає, своїх милує. Будь-які правопорушення патрульних списуватимуться на службову необхідність, покарання не буде у зв’язку з позитивною характеристикою по службі, прихильністю керівництва поліції . Винними будуть робити будь-кого, тільки не патрульних. Подібне «відмазування» призведе до відчуття повної безкарності серед патрульних і вони не боятимуться порушувати Закон, адже керівництво «відмаже». І настане той час коли вони заграються у супер-копів і постраждають невинні люди. Подібні випадки ми вже маємо в Україні – купа поліцейських била “безхатченка”, при затриманні вдарили водія в лице, застрелили пасажира сумнозвісного БМВ. Сумно на це все дивитися.

патрульна

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *