Керівництво одного із закарпатських підприємств привласнило 3 млн. державних коштів

грошіКерівник та головний інженер одного з підприємств області, завищивши вартість та об′єми виконаних робіт із реконструкції водозахисних споруд, привласнили понад 3 мільйони гривень державних коштів.

Працівники слідчого управління УМВС області спільно з колегами з Управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС задокументували діяльність злочинної групи.

Керівник та головний інженер одного з підприємств області, під час виконання підрядних робіт з реконструкції 8 водозахисних споруд протягом 2010 року, безпідставно завищили вартість та об’єми виконаних робіт на суму понад 3 мільйони гривень. У подальшому через рахунки підставних підприємців зловмисники «відмили» й привласнили ці державні кошти.

Посадовцям повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191 (Привласнення майна), ч.2 ст.366 (Службове підроблення), ч.1 ст.209 (Відмивання грошових коштів) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.

З метою відшкодування державі завданих збитків, слідчий наклав арешт на майно підозрюваних на суму понад 6 мільйонів гривень.

Слідство у справі триває.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

 

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *